نمناک سرگرمیگوناگون خوراندن مو و حیوانات زنده توسط یک کشیش + تصاویر
کشیش ، کشیش آفریقایی
کشیش آفریقایی خود را پیامبر خوانده و پیروانش را مجبور می کند تا موی افراد زنده را بخورند.این کشیش با دست گذاشتن بر روی هر چیزی آن را تبدیل به غذا می کند.

کشیش آفریقایی با رفتار عجیب و غریب

طی ماه های گذشته یک کشیش انجیلی در افریقای جنوبی بانام پِنول مینگونی به خاطر رفتار و کارهای عجیبش حسابی در این کشور معروف شده است.این کشیش که در قامت پیامبری خود خوانده حاضر شده، در مراسم شفای بیماران آنها را برهنه می کند، روی آنها راه می رود، به آنها موش و مار می خوراند و عکس تمامی این کارها را نیز منتشر می کند.

ساکنان محلی که از دست او به ستوده آمده بودند بالاخره به این "کلیسا"حمله کردند و آن را در آتش سوزاندند. این مسئله به درگیری شدید بین مردم و طرفداران او منجر شد.
پنوئل امنگونی، رهبر یک کلیسای انجیلی در یکی از حلبی آبادهای شمال غرب پرتوریا پایتخت افریقای جنوبی است.

در تصاویری که به تازگی در اینترنت پخش شده است، این کشیش دستان خود را بر سر زنی می گذارد و به قول خودش آن را به غذا تبدیل می کند! در ادامه، پیروانش موهای این زن را در دست می گیرند و واقعاً سعی می کنند آن را بخورند! این کشیش مدعی می گوید:همه چیز در قدرت زبان ما نهفته است چراکه در زبان ما روح زندگی جاری است.

 
پیش ازاین ماجرا، این کشیش در ویدئویی دیگر به تکه ای پارچه دستور می دهد تا به غذا تبدیل شود و پیروانش نیز به سرعت شروع به جویدن آن می کنند!
 
کشیش آفریقایی
 
کشیش آفریقایی

کشیش آفریقایی

 
کشیش افریقایی
 
 
پیروان کشیش افریقایی

پیروان کشیش

 
کشیش آفریقایی

خوردن مار با دستان کشیش آفریقایی

خوراندن مو و حیوانات زنده توسط یک کشیش + تصاویر

برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف