نمناک اخبارحوادث خوراندن وایتکس به نوزاد تازه متولد شده توسط مادرش!
نوزاد تازه متولد شده ، وایتکس
زن جوان 17 ساله به اصطلاح مادر که بعد از گذراندن یک دوره بارداری پنهانی نوزادش را به دنیا آورد برای کشتن نوزاد تازه متولد وایتکس را در دهان او خالی کرد.
تاریخ انتشار : 23 دی 1394

خوراندن وایتکس به نوزاد تازه متولد توسط مادر 17 ساله

مادر 17 ساله ای که در حمام فرزندش را به دنیا آورد دقایقی پس از زایمان به نوزادش وایتکس خوراند.
این به اصطلاح مادر که بارداری اش را از دیگران پنهان نگه داشته بود، تنها بعد ار دقایق یا حتی ثانیه های بعد از تولد نوزاد وایتکس را در دهان نوزاد بی گناه خالی کرد.

به گزارش دیلی نیوز دهان و لب های نوزاد به خاطر مواد شیمیایی به شدت سوخت اند. اما این نوزاد پسر توانست پس از اقدامات به موقع اورژانس جان سالم به در برد. اما مادر 17 ساله که اهل شرق لندن است به جرم قتل نافرجام محاکمه شد. دادگاه پس از شنیدن حرف های متهم و به دلیل گزارش روانپزشکان و کم سن بودن و شرایط قبلی متهم، در مجازاتش تخفیف قائل شد.

متهم اعلام کرد در شرایط بدی به سر می برده و دچار شک و ترس شدید بوده و می داند که کار اشتباهی مرتکب شده است.

دکتر جوزف اعلام کرد، حتی اگر او تحت استرس شدید بوده، شرایط آنقدر سخت نبوده که او دست به چنین کاری بزند. البته او بعد از ریختن وایتکس متوجه شده که کارش اشتباه است و سعی کرده آن را پاک کند. در آن زمان خالۀ متهم به کمک او آمده و کودک را از آن وضعیت نجات دادند.

یکی از متخصصان اعلام کرد:با اینکه متهم می گوید تنها یک قطره در دهان نوزاد ریخته اما او وکیل مدافع این ادعا را قبول نکرد. چرا که شواهد نشان می دهد این میزان سوختگی حتما بیش از یک قطره بوده است. دادگاه قرار است دوباره در فوریه تشکیل شود.

خوراندن وایتکس به نوزاد تازه متولد شده توسط مادرش!

خوراندن وایتکس به نوزاد تازه متولد شده توسط مادرش!
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 17
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف