نمناک اخبارحوادث دختر 14 ساله زنده زنده خوراک موش ها شد! + تصاویر
خوراک زنده ، زنده زنده خوردن انسان
مرد زمانی که وارد اتاق دخترش شد او را غرق در خون دید ، وحشت زده به کنار تخت خواب دختر 14 ساله ی خود رفت و متوجه شد که او در خواب خوراک زنده گروهی موش شده است.
تاریخ انتشار : 19 شهریور 1396

دختر معلول زنده زنده خوراک موش ها شد!

دختر 14 ساله ای که به دلیل کم توانی جسمی قدرت دفاع از خود در برابر برخی از حوادث را ندارد به طرز ناراحت کننده ای مورد حمله موش ها قرار گرفته و دچار جراحت شد، موشهایی که برای زنده زنده خوردن او وارد اتاقش شده بودند.
Disabled girl, 14, fighting for her life after being mutilated by ‘swarm’ of rats which snuck into her bedroom and started EATING her alive
 
خوراک زنده

دختر نوجوانی که خوراک زنده موش ها شد

حمله موش ها به دختر 14 ساله به عنوان خوراک زنده خود

انتشار تصاویر ناراحت کننده از بخش های بدن دختر معلول فرانسوی در فضای مجازی این خبر را در بین پربازدیدترین اخبار حوادث جهان قرار داد.
"سامانتا" 14 ساله دختر نوجوان فرانسوی که هنگام خواب مورد حمله گروهی موش قرار گرفته است در حال حاضر وضعیت مناسبی ندارد ، به گفته ی پدر سامانتا زمانی که او خواب بوده است گروهی موش به او حمله ور شده و قصد داشتند که او را زنده زنده بخورند .
او در توضیحات روز حادثه می گوید:دخترم را برای خواب به اتاقش بردم ، بعد از آنکه کامل به خواب رفت اتاق را ترک کردم در آن موقع همه چیز عادی بود تا اینکه چند ساعت بعد طبق معمول برای سرزدن به اتاقش رفتم و با صحنه ی وحشتناکی روبرو شدم ، سامانتا غرق در خون بود و از گوش هایش خون جاری بود.
خوراک زنده
خوراک زنده

تصاویر دلخراش از اثرات حمله موش ها به خوراک زنده خود در فرانسه

خیلی ترسیده بودم فکر می کردم شادی شوک و تشنجی باعث خونریزی مغزی او شده است که چنین خونریزی از گوش هایش ایجاد شده اما بعد متوجه شدم که صورت ، دست و پای او هم زخمی شده است. با دقت در اطراف اتاق متوجه فرار موش ها شدم ، موش هایی که با نگاه به بیرون از پنجره متوجه شدم تعدادشان بسیار زیاد بوده است.
آنها درحال زنده زنده خوردن دخترم در حالیکه خواب بوده است بودند که من دربا اتاق را باز کردم.
روی بدن او اثرات گاز گرفتگی توسط موش های وحشی وجود دارد ، 45 زخم روی صورت - 150 زخم روی دستان و 50 زخم روی پاهایش دخترم که همگی با دندان های موش ها ایجاد شده است وضعیت او را وخیم کرده که بایستی برای درمان تحت مراقبت ویژه باشد.

دختر 14 ساله زنده زنده خوراک موش ها شد! + تصاویر

دختر 14 ساله زنده زنده خوراک موش ها شد! + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 36
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 10
نظر کاربران
مریم

مریم

حالا معلول بوده لال که نبده می تونسته جیغی چیزی بزنه همین جور خواب بوه و موشها خوردنش مگه میشه مگه داریم؟؟ به نظرم خیلی خبرها دروغ و الکی است بشنوید و باور نکیند

پاسخ دادن 3 1
 melika

melika

اره لال که نبوده که دروغه

پاسخ دادن 0 0
عالی

عالی

الییط

پاسخ دادن 0 2
حنانه

حنانه

عالی

پاسخ دادن 0 0
سیاوش

سیاوش

خابش سنگین بوده موش ها بهش رحم نکرد

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف