نمناک سرگرمیگوناگون کروکودیل ها خبرنگار جوان را خوردند! + عکس
خبرنگار جوان ، سری لانکا
خبرنگار جوان فایننشال تایمز در سری لانکا منطقه زیست کروکودیل ها توسط یک کروکودیل زنده زنده خورده شد.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1396
بازدید : 2,468 نفر

خبرنگار جوان توسط کروکودیل خورده شد

کروکودیل، بزرگ ترین دوزیست خزنده روی کره زمین است و تمامی مناطق گرمسیری از آفریقا و آسیا گرفته تا آمریکا و استرالیا زیستگاه اصلی این حیوان آبزی را تشکیل می دهند.

خبرنگار فایننشال تایمز انگلیس که در سری لانکا به سر می برد در یک حادثه غم انگیز توسط کروکودیل خورده شد. " پائول مک لین " خبرنگار جوان فایننشال تایمز لندن بعد از افتادن به دام یک کروکودیل به زیر آب کشیده شد و جانش را از دست داد. این خبرنگار 24 ساله آخرین بار زمانی دیده شد که دستانش را برای درخواست کمک در هوا تکان می داد. این اتفاق در تالابی موسوم به " راک کروکودیل " رخ داد. این منطقه به عنوان بزرگترین منطقه زیست کروکودیل ها در سری لانکا محسوب می شود.

خبرنگار جوان

خبرنگار جوان خوراک کروکودیل ها شد

گفته می شود این اتفاق هولناک زمانی رخ داد که وی قصد شستن دستانش را داشت. پائول موقتا از جمع دوستانش برای رفتن به دستشویی جدا شده بود. بعد از این اتفاق پلیس سری لانکا و ارتش این کشور جستجوهای خود را برای این دانش آموخته دانشگاه آکسفورد آغاز کردند. پائول بعد از اتمام تحصیلاتش در دانشگاه آکسفورد در سال 2015 کارش را به عنوان خبرنگار در فایننشال تایمز آغاز کرده بود.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که حمله کروکودیل ها به انسان در سری لانکا گزارش می شود. در آوریل امسال نیز یک دختر 13 ساله مورد حمله مرگبار یک کروکودیل در دریاچه " پول نوا " در منطقه گالنوا قرار گرفت. همچنین در جولای سال 2016 یک مرد 60 ساله سری لانکایی در حمله مرگبار یک کروکودیل جانش را از دست داد. وی مشغول ماهیگیری در رودخانه " پاییندان " در منطقه سامان سورای بود که مورد حمله این کروکودیل قرار گرفت. در سال 2014 نیز یک زن 57 ساله در منطقه " آمبالاتوتا " در اثر حمله یک کروکودیل جانش را از دست داد.

کروکودیل ها خبرنگار جوان را خوردند! + عکس

کروکودیل ها خبرنگار جوان را خوردند! + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف