نمناک سرگرمیدیدنی ها خوردن رتیل به صورت زنده زنده +تصاویر
رتیل ، شکار رتیل
تصاویری که در ادامه مشاهده میکنید مربوط به کودکانی است که در کامبوج زندگی می کنند و نحوه شکار و لذت خوردن عنکبوت و رتیل زنده را نشان می دهند. کامبوج کشوری است در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن پنوم پن است.

خوردن رتیل و عنکبوت در کامبوج

رتیل عنکبوت چاق و پشمالویی است که نسبت به سایر عنکبوت ها، ترس بیشتری در مردم ایجاد کرده است. رتیل به رنگ های مختلف زرد، زرد پررنگ، قهوه ای کمرنگ و خرمالو یی تند مایل به سیاه وجود دارد و پشم های آن، گاهی خیلی کوتاه و گاهی کمی بلند می باشد. گزش این حشره، بر عکس آن چه مردم فکر می کنند به اندازه عنکبوت بیوه سیاه خطرناک نیست؛ حتی در بعضی از نقاط جهان برخی از افراد، رتیل را به شکل یک حیوان دست آموز نگهداری می کنند. البته نباید تمام رتیل ها را بی خطر دانست. آن چه مسلم است این است که بعد از هر گزشی به وسیله هر عنکبوت یا رتیل ی، باید بیمار ر ابه پزشک برسانید.

در کامبوج سریع ترین راه یافتن غذات برای افراد محلی گشتن و یافتن رتیل است. آنها رتیل های این منطقه را شکار کرده و می خورند. شکار یک رتیل در اینجا تنها 10 دقیقه زمان می برد . افراد عادی که این نوع رتیل ها را خورده اند می گویند مزه خوبی دارد ولی اگر جرات خوردن را داشته باشید.

نیکل جورج اهل انگلستان وقتی از طرف این کودکان دعوت به شکار رتیل شد این عکسهای باور نکردنی را گرفت و منتشر کرد.

رتبل

 

رتیل

 

رتیل
 
رتیل

خوردن رتیل به صورت زنده زنده +تصاویر

خوردن رتیل به صورت زنده زنده +تصاویر
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 10
برگرفته از تاق خبر 24 -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف