نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت خوردن رتیل برای درمان بیماری!
رتیل ، رتیلهای سیاه
مردم کامبوج معتقدند خوردن رتیل برای درمان سنتی اختلالات تنفنسی و کمردرد مؤثر است.

رتیل خوری برای درمان کمر درد و اختلالات تنفسی

مردم کشور کامبوج با وجود منابعی از گاز و نفت، اقتصاد ضعیفی دارند و برای سیر کردن شکمشان به حیواناتی که حتی در کشورشان به عنوان غذا مرسوم نیست، پناه می برند.

رتیل عنکبوت چاق و پشمالویی است که نسبت به سایر عنکبوت ها، ترس بیشتری در مردم ایجاد کرده است. رتیل به رنگ های مختلف زرد، زرد پررنگ، قهوه ای کمرنگ و خرمالویی تند مایل به سیاه وجود دارد و پشم های آن، گاهی خیلی کوتاه و گاهی کمی بلند می باشد. گزش این حشره، بر عکس آن چه مردم فکر می کنند به اندازه عنکبوت بیوه سیاه خطرناک نیست؛ حتی در بعضی از نقاط جهان برخی از افراد، رتیل را به شکل یک حیوان دست آموز نگهداری می کنند. البته نباید تمام رتیل ها را بی خطر دانست. آن چه مسلم است این است که بعد از هر گزشی به وسیله هر عنکبوت یا رتیلی، باید بیمار ر ابه پزشک برسانید.

مردم کامبوج که رتیل را به عنوان وعده غذایی خود می خورند معتقدند رتیل نه تنها در شرایط سخت معیشتی کمک حال اقتصاد خانواده شان است، بلکه به عنوان داروی شفابخش درد کمر نیز استفاده می شود.

کامبوج در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته و پایتخت آن پنوم پن است. از نظر جغرافیایی کامبوج بخشی از شبه جزیره هندوچین به شمار می آید و با تایلند، لائوس، و ویتنام هم مرز است.

شکارچیان هر روز مسیر زیادی را درجنگلهای کامبوج درجستجوی رتیلهای سیاه طی میکنند تابا شکاراین حشرات آنها رابه رستوران ها بفروشند.خوردن رطیل درکامبوج از دهه1970وپس ازوقوع قحطی در این کشور رواج یافته است.

 

 رتیل خوری

 رتیل خوری

 رتیل خوری

 رتیل خوری

 رتیل خوری

خوردن رتیل برای درمان بیماری!

خوردن رتیل برای درمان بیماری!
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از فارس -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف