نمناک سرگرمیدیدنی ها اسنکی خوردنی و پرطرفدار شبیه مدفوع! + تصاویر
خوردن مدفوع ، اسنک چندش آور
اگر با دیدن تصاویر چندش آور دچار تهوع می شوید به هیچ وجه این بخش را دنبال نکنید بخشی که مربوط به اسنکی شبیه مدفوع است و صف طولانی برای خرید آن مقابل رستوران تشکیل می شود.

خوردن مدفوع به شکل اسنک! 

برخلاف بسیاری که دوست دارند لذیذ ترین و البته زیباترین غذاها را میل کنند عده ای اصرار به تست خوراکی های چندش اور دارند ، خوراکی هایی که حتی تماشای آنها هم حس بدی ایجاد می کند مثل خوردن حشرات و یا حیوانات زنده اما بدتر از اینها هم وجود دارد که آن را به عنوان چندش آورترین اسنک و خوراکی دنیا در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید دید. 

چندش آورترین اسنک دنیا ، خوردنی شبیه مدفوع!

رنگی بد با ترکیب قهوه ای و زرد و شکلی غیرقابل تحمل شاید تنها توصیفی از اسنکی خاص باشد که گروهی با تمام لذت ان را می خورند.

خوردن مدفوع

خوردن مدفوع

چندش اورترین اسنک دنیا خوردنی شبیه مدفوع و کرم

مغازه ای کوچک که در ان اغذیه و اسنک هایی به شکل و فرم چندش اور به فروش می رسد و برای خرید این غذاها صف طولانی از مشتریان منتظر هستند .

فروشگاه "دایان" خانه اسنک های عجیب و غریب و البته حال بهم زن است ، اسنک هایی به شکل سگی با پوست چروک و کرمی بد شکل یا حتی اسنکی شبیه مدفوع ولی یک سوال و آن هم اینکه ترکیبات و مواد اولیه این غذا چیست ؟

به گفته ی آشپز و مسئول این اغذیه اسنک های چندش آور با روغن نارگیل و شیره ی میوه آماده می شوند و به واسطه حالت پذیری مواد اولیه به راحتی به این شکل در می اورند.

اسنک چندش اور

"می - نوگان" 30 ساله مدیر این فروشگاه مواد غذایی می گوید:هرگز فکر نمیکردم این اسنک ها فروش بروند جه برسد روزی که اینقدر پرشور از آن استقبال شود.

اسنکی خوردنی و پرطرفدار شبیه مدفوع! + تصاویر

اسنکی خوردنی و پرطرفدار شبیه مدفوع! + تصاویر
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 23
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف