نمناک اخبارگوناگون عکس جنجالی خبرنگار در حال خوردن مغز انسان جلوی دوربین
خوردن مغز انسان ، خبرنگار سی ان ان کنار قبیله آدمخوارها
خبرنگار شبکه سی ان ان با خوردن مغز انسان مقابل دوربین با واکنش های تند و شدیدی مواجه شد ، این خبرنگار در دیدار با قبیله ی آدمخوارها اقدام به خوردن مغز پخته انسان کرد.
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1395

خوردن مغز انسان جلو دوربین در هند

اقدام مجری شبکه آمریکایی «سی ان ان» در خوردن مغز پخته انسان در یک برنامه تلویزیونی، انتقادات شدیدی را به دنبال داشته است.
به نقل از العالم، اقدام مجری برنامه ای در شبکه تلویزیونی «سی ان ان» آمریکا درخوردن مغز پخته انسان درجریان فیلمبرداری قسمتی از برنامه گفتگو با قبیله ای از آدم خواران هندی، انتقادهای شدیدی را برانگیخته است.
خوردن مغز انسان
خوردن مغز انسان

خبرنگار سی ان ان در حال خوردن مغز پخته انسان کنار ادمخوارها

روزنامه انگلیسی دیلی میل در شماره روز پنج شنبه خود نوشت این قسمت بخشی از یک برنامه تلویزیونی بود که روز یک شنبه گذشته پخش شد و موجب رعب و وحشت بینندگان شد. این اقدام خشم هندوها را در آمریکا نیز برانگیخت.
«تولسی گابارد»، نماینده هندوی حزب دموکرات درکنگره آمریکا، در صفحه خود در توییتر نوشت که به شدت از اینکه سی ان ان از نفوذ خود برای گمراه کردن مردم و ترساندن آنان از هندوها سوء استفاده می کند، ناراحت است.
خبرنگار سی ان ان برای خوردن مغز پخته انسان طی یک مراسم دینی به جمع گروهی از «طایفه اجهوری» در هند دعوت شده بود.

عکس جنجالی خبرنگار در حال خوردن مغز انسان جلوی دوربین

عکس جنجالی خبرنگار در حال خوردن مغز انسان جلوی دوربین
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 18
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف