نمناک سرگرمیگوناگون خوردن نوزاد توسط مادر چینی
خوردن نوزاد ، خوردن نوزاد در چین
مادر چینی پس از وضع حمل در بیمارستان،اقدام به خوردن نوزاد خود کرد.مسئولان بیمارستان پس از دیدن وضعیت به پلیس گزارش کرده و خواستار پیگیری شدند.
مادر چینی در یک اقدام عجیب پس از زایمان خود شروع به خوردن پای نوزادش کرد.مسئولان بیمارستانی در چین در حال بررسی نیت عجیب این مادر هستند که قصد داشت او را بخورد!
بنا بر اعلام مسئولان بیمارستانی در استان گوانگ دونگ چین، این زن مدت کوتاهی پس از آنکه فرزند خود را به دنیا آورد تلاش کرد تا دستان کودک خود را بخورد.
 
خوردن نوزاد توسط مادر چینی
 
این زن از بیماری روانی رنج می برد و در حالی که روزهای پایانی بارداری اش را می گذراند در خیابان شناسایی شد. وی پس از آنکه به بیمارستان منتقل شد و فرزند خود را به دنیا آورد. اما پرستاران در سومین روز از تولد این نوزاد مشاهده کردند مادرش در حال گاز گرفتن دست نوزاد به قصد خوردن اوست.
پلیس چین همچنین در بررسی های خود دریافت:به رغم اینکه این زن از بیماری روانی رنج می برد، مادر همسرش او را به دلیل رفتارهای عجیبش در خیابان رها کرده بود.
بررسی های پلیس برای روشن شدن انگیزه این زن از اقدام به این کار در حال انجام است.
 

خوردن نوزاد توسط مادر چینی

خوردن نوزاد توسط مادر چینی
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 50
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 34 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف