نمناک سرگرمیگوناگون کشتن یک مرد با آجر بخاطر خوردن گوشت گاو! + تصاویر
خوردن گوشت گاو ، قتل مرد خوردن گوشت گاو
100 نفر از اهالی دهکده به خاطر خوردن گوشت گاو توسط مردی میانسال به خانه اش ریخته و با آجر به طرز وحشتناکی وی را کشتند.
بازدید : 5,859 نفر

مرگ مردی بخاطر خوردن گوشت گاو

ماجرای درگیری 100 نفر از مردم دهکده بیسارا با اهالی یک خانواده منجر به مرگ هولناک پدر و زخمی شدن پسر این خانواده شد. شب هنگام، زمانی که «محمد اخلاق» پنجاه ساله در بستر خوابیده بود، عده ای از اوباش هندی در خانه اش را شکستند، او را از رخت خواب بیرون کشیدند آن قدر با آجر زدند که مرد بینوا جان داد و از آجرها هم چیزی جز تکه های کوچک باقی نماند!

ساجده، دختر اخلاق، در مصاحبه ای با ایندین اِکسپرس می گوید:80 درصد هندی ها پیرو آیین هندویند و به دلایل مذهبی گوشت گاو نمی خورند، اما جمعیت 140 میلیونی مسلمان هند گوشت گاو می خورند. در یخچال ما فقط تکه ای گوشت گوسفند وجود داشت که پلیس آن را برای بررسی با خود برد و نتایج هم نشان داد که گوشت گاو نبوده است اما مگر فایده ای دارد یا پدرم را زنده می کند.

محمد اخلاق از شهروندان ایالت یوتار پرادش بود. در این ایالت ذبح گاو ممنوع است و خاطیان دستگیر می شوند. بااین وجود، زمانی که شایعه شد اخلاق گوساله ای را سربریده است، 100 نفر از مردم دهکده بیسارا خود برای مجازات او دست به کار شدند. آن ها در خانه محمد را شکستند و او و پسرش را به باد کتک گرفتند. محمد را در خارج از خانه به قتل رساندند و پسرش را زیر پله های حیات کشیدند و با آجر به سر و سینه وی حمله کردند. در حال حاضر، شرایط جسمی جوان 22 ساله بسیار بحرانی است. آن ها حتی به ساجده و مادربزرگش هم حمله کرده و قصد آزار جنسی وی را داشتند و به پیرزن بینوا نیز رحم نکرده و او ا کتک زدند و ساجده را تهدید کردند که اگر از این جریان چیزی به پلیس بگوید او را خواهند کشت.

بنابر این گزارش؛ هشت نفر به اتهام قتل و خشونت دستگیرشده اند. در مقابل، مخالفان نیز دو خودروی پلیس را به آتش کشیدند و یک نفر هم پس از بازداشت راهب معبدی که مردم ده را در این جریان تحریک کرده بود، با شلیک نیروهای پلیس زخمی شد. البته راهب کمی بعد آزاد شد.

خوردن گوشت گاو

لباس های خونین قربانی (محمد اخلاق)

خوردن گوشت گاو

آثار ضرب و جرح در چهره مادر محمد اخلاق مشخص است

خوردن گوشت گاو

کشتن یک مرد با آجر بخاطر خوردن گوشت گاو! + تصاویر

کشتن یک مرد با آجر بخاطر خوردن گوشت گاو! + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 18
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 16 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف