نمناک اخبارجامعه ماجرای خوردن گوشت گربه در جنوب ایران صحت دارد؟ + عکس
خوردن گوشت گربه ، گوشت گربه در ایران
عکسی در فضای مجازی منتشر شد با این مضمون که در یکی از روستاهای حاشیه زابل گوشت گربه و کلاغ مرده خورده میشود. اما واقعیت این عکس چه بود؟
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1397

تکذیب خوردن گوشت گربه در سیستان و بلوچستان

خبرگزاری فارس: انتشار تصویر غذایی عجیب که برخی مدعی شدند آن غذا، گربه ای است که توسط مردم جنوب ایران خورده می شود، موجی از واکنش ها را در پی داشت. 

شایعه خوردن گوشت گربه در سیستان بلوچستان

طی روزهای گذشته تصویری در شبکه های اجتماعی و هم اینستاگرام یکی از خبرنگاران مبنی خوردن گوشت گربه و کلاغ مرده در روستاهای حاشیه زابل در فضای مجازی منتشر شد.

 

 

گوشت گربه

عکس منتشر شده در فضای مجازی درباره شایعه خوردن گوشت گربه در جنوب ایران

  واقعیت عکس منتشر شده از غذای مردم سیستان و بلوچستان

این تصاویر که به سرعت در فضای مجازی منتشر شد، واکنش شدید مردم این استان را در بر داشت.

یکی از خبرنگاران محلی زابل روز قبل با حضور در مناطق ذکر شده، این موضوع را به شدت تکذیب کرد و در پاسخ عکس یادشده، تصویر زیر را منتشر کرد:

 

 

سیرابی

شایعه خوردن گوشت گربه در روستاهای حاشیه ای زابل 

در همین رابطه اردشیر ارباب زهی، بخشدار قرقری این موضوع را به شدت تکذیب کرد و حتی دهیار روستای ملادادی هم عنوان کرد:ما در این روستا اصلا گربه نداریم که کسی بخواهد گوشت آن را بخورد؛ در ضمن مردم اینجا خودشان دامداری می کنند.

حسن شمشادی شب قبل در خصوص عکسی که منتشر کرده بود در لایو اینستاگرامش تاکید کرد:اگر احدی از مردم قهرمان سیستان و بلوچستان از این تصویری که یکی از دوستان جهادی ام در آن منطقه به من داده بود، ناراحت شدند، از آن ها عذرخواهی می کنم.

وی اضافه کرد:اگر هم تصویر واقعیت نداشته باشد اما محرومیت مردم این استان غیرقابل انکار است.

انتهای پیام/م

از شایعه تا واقعیت افطار مردم با گوشت گربه در سیستان و بلوچستان

ماجرای خوردن گوشت گربه در جنوب ایران صحت دارد؟ + عکس
: امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
این مطلب مفید بود ؟
14 1
نظر کاربران
سعید

سعید

انکه این شایعه را ساخته نمی داند که گوشت گربه از قویترین سموم برای کشتن انسان است. اگر کسی گوشت گربه را بپزد بویش طرف را میکشد واگر ذره ای ابش وارد بدن انسان شود می کشد گوشت گربه مانند شحم وزود عفن میشود برای همین. لاشه گربه بوی بسیار بدی دارد ویکچمحل را مریض می کند.

پاسخ دادن 1 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف