نمناک اخبارحوادث خورده شدن اعضای صورت جسد مرد توسط زنان فامیل!
خورده شدن جسد ، خوردن گوشت انسان
جنازه مرد جوان به دلایلی با کمی تاخیر دفن می شد برای همین بار دیگر قبل از دفن بزرگان قوم جسد را بررسی کردند که در آن هنگام متوجه خورده شدن اعضای صورت جسد شدند.
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1396

خورده شدن اعضای صورت جسد توسط 2 زن!

خبری وحشتناک از اتفاقی غیرقابل باور در یکی از روستاهای زیمباوه بعد از تحویل جسد برای اجرای مراسم تدفین ؛ بخش هایی از اعضای صورت جسد خورده شده بود.
براساس گزارش خبرگزاری های آفریقا 2 زن که نامشان منتشر نشده است در اقدامی وحشتناک به جسد مردی که به دلیل پاره ای از مشکلات مراسم دفن او به تاخیر افتاده بود حمله کرده و بخش هایی از صورت او را خوردند .
خورده شدن جسد

روستای محل خورده شدن جسد مرد آفریقایی توسط دو زن از اقوام

از قرار معلوم متوفی از اقوام این دو زن بوده و برای همین آنها به بهانه مراقبت از جسد شبها در آشپزخانه ی کلبه ای که جسد قبل از دفن نگهداری می شد می خوابیدند که همین امر فرصتی شده است برای آنها تا به جسد حمله کرده و چشمان و گوشت گونه ی او را بخوردند .
ماجرا زمانی فاش شد که بعد از فراهم شدن امکان دفن بزرگان قوم برای بردن جسد به انجا آمدند و جسد را قبل از دفن بررسی کردند ، وضعیت جسد آنها را متوجه فاجعه کرد تا به سرعت مسئله را به نیروهای انتظامی اطلاع دهند . 
2 زن مجرم بعد از بازداشت هرکدام اتهام را به دیگری نسبت می داد و هیچ کدام از آنها خوردن اعضای صورت جسد را نمی پذیرفتند.

خورده شدن اعضای صورت جسد مرد توسط زنان فامیل!

خورده شدن اعضای صورت جسد مرد توسط زنان فامیل!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 25
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف