نمناک سرگرمیگوناگون آب لوله کشی مغز یک زن را خورد !!!
زنی که برای شستشوی بینی خود برای تمیز کردن سینوس هایش اقدام کرده بود، ناگهان با اتفاق بسیار عجیب و باورنکردنی مواجه شد.

مغز زنی، بعد از استفاده از شستشوی سینوزیتی توسط آمیبی خورده و له و خونی شد!

زنی که نامش منتشر نشده است اهل سیاتل امریکا، از ظرف مخصوص شستشوی بینی برای تمیز کردن سینوس هایش استفاده می کرد و در کمال ناباوری سلول هایی بسیار نادری که مغز را می خورند زنی را پس از آنکه با آب لوله کشی بینی اش را شستشو داد، کشتند اتفاقی عجیب و ترسناک که جزئیات آن را در ادامه این بخش از گوناگون از همه جای جهان در نمناک خواهید خواند. هنگامی که او در سیاتل در اوایل سال جاری تحت عمل جراحی مغزی قرار گرفت، پزشکانش حیرت زده شدند.
در ژانویه گذشته، او پس از یک سکته به A&E پذیرفته شد و پزشکان یک سی تی اسکن از مغز او گرفتند تا آنچه را که اول یک تومور بود را پیدا کنند اما معاینه بافت از مغز او در حین جراحی یک روز بعد نشان داد که او علیه یک حمله بسیار کشنده تر قرار گرفته است - چیزی که او را زنده می خورد.
خورده شدن عجیب مغز یک زن

خورده شدن عجیب مغز یک زن 

دکتر چارلز کوبس، جراح مغز که بر روی این زن کار می کند گفت:" هنگامی که من روی این خانم کار کردم، بخشی از مغز او به اندازه سایز یک توپ گلف خیلی له و خونی بود. این آمیب ها در تمام محل وجود داشت و سلول های مغز را می خوردند و ما هیچ سرنخی نداشتیم که چه اتفاقی در حال رخ دادن است، اما وقتی بافت واقعی را گرفتیم، مشاهده کردیم که این یک آمیب است."
 
این زن یک ماه بعد از آن موجودات نادر که بعد از تزریق درون حفره بینی وارد مغز او شدند، فوت کرد. این مطالعه توسط پزشکان و محققان سوئدی که در مورد او، از جمله کوبس کار می کردند، نوشته شده است.
این نشریه قربانی را معرفی نمی کند ؛ این خانم دومین بیماری است که در سیاتل گزارش شده است - اولین بیماری در سال 2013 منتشر شده بود - اما او اولین تلفات ناشی از آن است.
خورده شدن عجیب مغز

خورده شدن عجیب مغز یک زن بعد از شسشوی بینی اش

آمیب چیست؟

آمیب یک ارگانیسم تک سلولی است، بعضی از آنها می توانند عامل بیماری هایی شوند واز آنجایی که آنها در خاک و آب گرم بهتر عمل می کنند، برخی از پزشکان محلی در حال بیشتر نگران شدن درباره این هستند که عفونت مرگبار این زن می تواند در میان دیگر بیماری های نیم کره جنوبی به دلیل شمال غربی اقیانوس آرام ، و همچنین به دلیل گرم شدن دما احتمال شیوع بیشتری وجود دارد. این موجود در امریکای جنوبی و امریکای مرکزی شایع است، اما الان شانس بیشتری برای زنده ماندن در جاهای دیگر دارد، معمولا جاهای خنک تری، مثل واشنگتن.
در سال 1990، پژوهشگران اولین بار متوجه شدند که این نوع آمیب می تواند باعث ایجاد بیماری در مردم شود. این گزارش نشان داد که در ایالات متحده بین سال های 1974 و 2016 از این آمیب 109 مورد گزارش شده است که نود درصد از این پرونده ها مهلک بودند.

 

خورده شدن عجیب مغز یک زن بعد از شسشوی بینی اش

آب لوله کشی مغز یک زن را خورد !!!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
sanaz

sanaz

نیوشا خیلی دوست دارم و یکی از هوادارن سرسختتم همیشه

پاسخ دادن 12 6
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف