نمناک ورزشفوتبال خوزه مورینیو در این صورت دیگر آقای خاص نیست
خوزه مورینیو ، آقای خاص
خوزه مورینیو که با عملکرد عالی اش به آقای خاص معروف شد اعلام کرد اگه در منچستر موفق نشود دیگه آقای خاص نیست.
تاریخ انتشار : 2 آبان 1395

چرا خوزه مورینیو آقای خاص است؟

رفتار، کارها، مصاحبه ها و عملکرد او در حوزه فوتبال کاری کرده تا همه به خاص بودن ژوزه مورینیو ایمان بیاورند. خیلی ساده، ژوزه مورینیو هر جایی که می رود موفقیت را نیز با خود می برد. ممکن است او زیاد در یک باشگاه نماند ولی حضور او در یک تیم میتواند قهرمانی در جام های مختلف را تضمین کند.

خوزه مورینیو سرمربی تیم منچستر یونایتد بیان کرده است که اگر با این تیم به قهرمانی نرسد ، دیگر شان خودش را از دست می دهد و خاص بودنش از بین می رود. وی زمانی که در سال 2004 به چلسی آمد و با این تیم به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرد، خودش را "آقای خاص" نامید.

خوزه مورینیو

خوزه مورینیو (آقای خاص)

 مورینیو در این باره بیان کرده است :" این قهرمانی است که باعث می شود رابطه یک سرمربی با هواداران تیمش خوب شود. من با منچستر یونایتد قرارداد 3 ساله دارم و به عنوان یک سرمربی حرفه ای در این 3 سال تمام وقتم را برای موفقیت این تیم می گذارم. اما اگر در انتهای این سه سال، دست خالی از این تیم بروم . هواداران پشت سرم می گویند، آدم و مربی خوبی بود اما چیز خاصی نداشت. چلسی 4 جام در لیگ جزیره برده است که 3تا از آنها را من گرفته ام و آن یکی هم به خاطر تیمی بود که من باقی گذاشتم. اگر در این تیم جامی نبرم، دیگر هواداران به من لقب آقای خاص را نمی دهند."

خوزه مورینیو در این صورت دیگر آقای خاص نیست

خوزه مورینیو در این صورت دیگر آقای خاص نیست
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف