نمناک دنیای مدلباس مجلسی برای خوشتیپ بودن در جشن عروسی چی بپوشیم؟
خوشتیپ بودن ، خوشتیپ بودن در عروسی
در این مطلب مهمترین نکات برای خوشتیپ بودن و درخشیدن خانم ها و دخترخانم ها در جشن عروسی را به شما میگوییم.

راه های خوشتیپ بودن در جشن عروسی

کارت دعوت های مراسم عروسی را دور خودتان پخش کرده اید و درب کمدتان را باز کرده و خیره خیره به لباسهای داخل کمد نگاه می کنید و از خودتان می پرسید کدام لباس را می توانید بپوشید .

خوشتیپ بودن

پیراهن کوتاه مجلسی دخترانه

خوشتیپ بودن

لباس مجلسی شیک 2018

اگر شما فامیل ، اقوام ، درجه ی اول هستید که می خواهید به عروسی بروید، مطمئنا انتخاب لباس خیلی سخت تر خواهد بود. اگر جشن عروسی که می خواهید بروید در فصل تابستان است ، توصیه می شود که از رنگ های خیلی روشن بپرهیزید.رنگ های تیره ، رنگ های ملایم بیشتر برای این فصل مناسب هستند. مانند:صورتی،سورمه ای، جیگری و یا ارغوانی

اگر جشنی که می خواهید بروید قرار است در روز برگزار شود، پوشیدن پیراهن ماکسی یا پیراهن بلند منعی ندارد ، یا شلواری که دارای پاچه های گشادی باشد . اما ترجیحا بهتر است لباس های مانند کت و دامن و یا کت و شلوار را انتخاب کنید.
اما برای مهمانی ها و عروسی های شبانه مطمئنا اولین چیزی که به ذهنتان میآید، پیراهن های ماکسی و کار شده هست. اما بهتر است بدانید که این روزها نه تنها دیگر لزومی ندارد که پیراهنتان بلند باشد بلکه حتی پیراهن کوتاه امروزی تر نیز هست.
اگر هم پیراهنتان بلند است باید از یک ناحیه ی دیگر مانند یقه یا پشت باز باشد تا جلوه ی شیک و شکیلی را به
شما ببخشد .بخصوص دختر خانم های جوان نباید لباس ها و ماکسی های بلند را بپوشند. زیرا شکل و فرمی زنانه به شما می بخشد.

راجع به پارچه هایی با الیافی مانند ابریشم ، ساتن ، ارگانزا ، …. مخصوص جشن های عروسی هستند و بستگی به سلیقه و علایق شخصی هر کس دارد ، که مایل باشد از کدام یک از این نوع پارچه ها استفاده کند.
اگر لباس شب شما دارای حالت و فرمی مربع شکل است کفشی که می پوشید باید دارای پاشنه ی پنج سانتی باشد تا لباس شما بهتر نمایان شود .
دختر خانم های جوان که دیگر نه نوجوان هستند و نه به سنی رسیده اند که مانند خانم ها لباس بپوشند بهتر است
کفشی را که می پوشند 2 – 3 سانت پاشنه داشته باشد نه بیشتر زیرا اگر دارای پاشنه ی بلندی باشد حالت زنانه به خود می گیرند .

درنهایت کفشی را انتخاب کنید و بپوشید که راحت باشید ، زیرا شما زمان زیادی را باید باهمان کفش ها سپری کنید ، بخصوص اگر بخواهید برقصید حتما باید کفش  های راحتی بپوشید.

برای خوشتیپ بودن در جشن عروسی چی بپوشیم؟

برای خوشتیپ بودن در جشن عروسی چی بپوشیم؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از چاره چی - /ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف