نمناک ورزشفوتبال خوشگذرانی های جنجالی شبانه بازیکنان معروف !
خوشگذرانی بازیکنان ، جعفر کاشانی
خوشگذرانی های شبانه و شب زنده داری بازیکنان سرشناس ایرانی از قلیان کشیدن گرفته تا رفتن به درکه و زعفرانیه باعث خستگی مغز و در نهایت عملکرد ضعیف آنها میشود.
تاریخ انتشار : 17 آذر 1395

خوشگذرانی و قلیان کشیدن بازیکنان معروف

با وجود اینکه فوتبالیست ها الگویی برای جوانان هستند اما به راحتی میتوان برخی ازآنها را در قهوه خانه ها پیدا کرد. بهترین جا برای این افراد سفره خانه ای سنتی دراطراف شمال تهران است که در آنجا چهره های آشنایی از جمله برخی فوتبالیست های معروف را میبینید.

دیروز جعفر کاشانی، مرد سپیدموی پرسپولیس در مورد موقعیت های زیاد گلزنی که بازیکنان این تیم در دیدار برابر ماشین سازی تبریز از دست دادند، گفت:«نمی شود همه مسائل را باز کرد و تنها می توان گفت باید با بازیکنان کار فرهنگی انجام داد. بازیکنان باید بدانند که موظف به رعایت شئونات هستند. بازیکن پرسپولیس بلند شده تا ضربه سر بزند اما دروازه را نمی بیند چون مغزش خسته است. بازیکن باید بداند نباید شب دیر بخوابد، باید غذای سالم بخورد و با هر کسی معاشرت نکند!» اما مثل اینکه خوشگذرانی شبانه بازیکنان تمامی ندارد.

خوشگذرانی بازیکنان

قلیون کشیدن فوتبالیست ها

آری، این حرف های فرشاد پیوس یا پیشکسوت دور از باشگاه هم نبود. صحبت های رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس است که در یک سایت رسمی منتشر شده است. شاید این پرسش به وجود بیاید که جعفر کاشانی نمی تواند چه مسائلی را باز کند؟! اگر شما هم کنجکاوید، تا انتهای این مطلب با ما باشید.

قلیان کشیدن در درکه


می دانیم سوژه قلیان کشیدن فوتبالیست ها برای شما تکراری شده اما اینکه دو، سه بازیکن هفته ای حداقل دو یا سه بار این کار را تکرار کنند، خودش یک پا سوژه است! این دوستان صمیمی معمولاً به رستوران معروف «ر» در حوالی درکه می روند تا به اتفاق قلیان بکشند. ظاهراً صاحب این رستوران یک پرسپولیسی دوآتشه است که بدش هم نمی آید آنجا پاتوق فوتبالیست ها باشد و حسابی هم به آقایان سرویس می دهد. از قلیان دوسیب بگیرید تا... و خلاصه آن که به این فوتبالیست ها می رسد تا خدای نکرده به آن ها بد نگذرد!

حرکت به سمت زعفرانیه


اگر خیال کرده اید قلیان کشیدن در درکه، پایان ماجراست و این بازیکنان حرفه ای پس از آن به منزل خود می روند، سخت در اشتباهید! دوستان پس از زدن دود قلیان به بدن، با هماهنگی قبلی و همراه از ما بهتران(!) راهی محله خوش آب و هوای زعفرانیه می شوند. در این منطقه یک کافی شاپ به اسم «ز» دایر است که پاتوق جوانان پولدار و علاف برای خوشگذرانی است. فوتبالیست های قصه ما هم تا پاسی از شب در این رستوران- کافی شاپ می چرخند و خوش می گذرانند!

ادامه شب زنده داری در اینستاگرام


تازه وقتی دوستان به منزل خود برمی گردند، نوبت به سرکشی به فضای مجازی می رسد. فوتبالیست های کم خواب (شاید هم بی خواب!) وارد اینستاگرام شده و دنبال شوندگان خود را دنبال می کنند و... خلاصه آن که فردایش به زحمت و با چشمانی پف کرده از خواب برمی خیزند تا راهی محل تمرین شوند!

حالا با چنین وضعیتی باز هم توقع گلزنی و درخشش از فوتبالیست های امروزی دارید؟ طفلکی جعفر کاشانی هم مجبور است به اشارتی کفایت کند و به قول خودش مسائل را بازگو نکند. ما هم به همین اندک بسنده می کنیم و پرونده این گزارش را همین جا می بندیم!

خوشگذرانی های جنجالی شبانه بازیکنان معروف !

خوشگذرانی های جنجالی شبانه بازیکنان معروف !
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 9
برگرفته از خبر ورزشی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف