نمناک سرگرمیگوناگون خوش شانس ترین مرد اروپا + عکس
مرد خوش شانس ، ایان فرانسیس
مرد خوش شانس؛ انسانی که از حملات تروریستی سکته قلبی و ده ها حادثه دیگر جان سالم به در برده است.
بازدید : 1,198 نفر

مرد خوش شانسی که از ده ها حادثه مرگبار زند ماند

گاهی اوقات با افرادی مواجه می شویم که بر اثر یک اتفاق ساده جانشان را از دست داده اند، اما برخی از افراد به قدری خوش شانس هستند که هر بلایی سرشان بیاید، باز هم زنده می مانند.
«ایان فرانسیس» 48 ساله، در سن 24 سالگی بینایی اش را از دست داد. او تا به حال یک کلیه اش را درآورده، دچار برق گرفتگی شده، از چنگ بمب گذاری سازمان «IRA» فرار کرده و همچنان زنده است. وی که اکنون 5 فرزند دارد، در این رابطه به شوخی می گوید:“فرشته مرگ همواره به دنبال من است. من خوش شانس ترین فرد بریانیا هستم، زیرا توانسته ام پس از تمام این ماجرا ها باز هم زنده بمانم.”
آخرین ماجرای او روز 14 فوریه سال میلادی جاری رخ داده است. یک مخزن گاز در خانه همسایه وی منفجر گشت و باعث شد که یک بلوک سه طبقه شامل شش آپارتمان فرو بریزد. بلوکی که منزل فرانسیس در آن قرار داشته، نزدیک به محل حادثه بوده و به همین دلیل، فرو ریخته است. خوشبختانه وی و همسرش بیرون پریدند و خودشان را نجات دادند.
بدشانسی های ایان در سال 1989 شروع شد. وی قصد داشت یک تلویزیون را تعمیر کند که ناگهان دچار شوک الکتریکی گشت. سه سال بعد، این بار نوبت سوکت اشتباه بود که به وی شوک الکتریکی وارد نماید. وی در این رابطه اظهار داشته:“من را در حالی که دستم سوخته بود، به بیمارستان بردند. اتفاق دوم دقیقا همان سالی افتاد که نابینا شده بودم. من مادرزادی دچار اختلال بینایی بودم و این مسئله به مرور زمان بدتر شد.”
در سال 1993، یک ون دزدی به او زد و فرار کرد. سه سال پس از آن، ایان تنها یک خیابان با محل بمب گذاری منچستر فاصله داشت. در آن حادثه بیش از 200 نفر زخمی شدند. در سال 1998 یک غده در مغز او مشاهده شد. او حتی خداحافظی هایش را نیز انجام داده بود، اما پزشکان موفق شدند توده را از راه گوش بیرون بیاورند.
تصادفی دیگر در سال 2006 میلادی، زندگی وی را تقریبا به پایان رساند. یک ماه بعد او در خیابان دچار حمله قلبی شد. ایان در راه بیمارستان 17 بار جانش را از دست داد، اما امدادگران در تمام موارد موفق شدند وی را دوباره به زندگی باز گردانند. 30 روز پس از این ماجرا، آقای فرانسیس به طور ناخواسته با داروی ضد افسردگی فلوکستین اوردوز کرد و باعث شد که وی تحت مراقبت شدید قرار بگیرد.
در سال 2013، ایان از یک تصادف زنجیره ای نیز جان سالم به در برد. دو سال پس از آن، سگ راهنمای او برای سه روز فرار کرد. مسئله قلب او با استفاده از یک دستگاه تنظیم ضربان حل شد، اما این بار حادثه انفجار گاز به سراغش آمد.
تمام این ماجراها و حوادث نتوانست کاری کند که ایان فرانسیس از زندگی دست بکشد. تصاویر زیر، بخشی از زندگی و اتفاق های پیرامون وی را به تصویر می کشند، پیشنهاد می دهیم به تماشای آن ها بنشینید.

مرد خوش شانس

مرد خوش شانس

مرد خوش شانس

مرد خوش شانس

مرد خوش شانس

خوش شانس ترین مرد اروپا + عکس

خوش شانس ترین مرد اروپا + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از روزیاتو - / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف