نمناک دنیای مدگوناگون خوش پوش ترین مجریان زن تلویزیون معرفی شدند+تصاویر
مجری زن ، مجری زن خوش پوش
جشنواره مد و لباس فجر امسال نام سه مجری زن تلویزیون را به عنوان خوش پوش ترین مجریان زن تلویزیون اعلام کرد.
بازدید : 16,085 نفر

سه مجری زن خوش پوش تلویزیون انتخاب شدند

از میان شمار زیاد مجری های زن تلویزیون جشنواره مد و لباس فجر نام سه مجری زن را به عنوان خوش پوش ترین مجریان زن تلویزیون مطرح کرد و از آنها نام برد. پوشش زیبای این مجریان زن در کنار سبک خاص سنتی ایرانی لباس هایشان باعث شد تا نام آنها به عنوان بهترین مجریان زن از نظر پوشش انتخاب شود.

جشنواره مد و لباس فجر امسال برای اولین بار بعد از انقلاب مژده لواسانی، مبینا نصیری و فضه سادات حسینی را به عنوان بهترین مجریان زن تلویزیون از نظر پوشش انتخاب کرد.

بهترین مجری زن از نظر پوشش

در ششمین جشنواره مد و لباس فجر، امسال برای اولین بار بعد از انقلاب به پوشش مجریان زن در تلویزیون پرداخته شد و طی این مراسم از مبینا نصیری برای ترویج پوشش ایرانی برگرفته از هنر معماری ایرانی اسلامی در تلویزیون تقدیر شد.

خوش پوش ترین مجریان زن

مبینا نصیری مجری زن خوش لباس تلویزیون

مبینا نصیری که اوایل امسال نیز برای استفاده از مانتویی با طرح کاشی کاری های ایرانی اسلامی توجه رسانه ها را به خود جلب کرده بود، می گوید:«در همه جای دنیا مد و لباس یک صنعت مهم و درآمدزا است که بخش مهمی ازهویت فرهنگی هر کشوری نیز است،.. من نیز سعی کردم با استفاده از طرح های زیبا و خوش رنگ و لعاب معماری ایرانی اسلامی بخشی از این زیبایی های تاریخی و فراموش شده را از طریق لباس و در قاب تلویزیون احیا کنم که خوشبختانه با اقبال وسیعی از سوی خانم ها مواجه شد. خوشحالم که در یک جشنواره رسمی به وضعیت پوشش مجری های زن پرداخته شد و امیدوارم همگی با شناخت ظرفیت رسانه برای ایجاد مد و معرفی لباس هایی برگرفته از طرح های ایرانی تلاش کنیم.»

خوش پوش ترین مجریان زن

مژده لواسانی مجری زن خوش لباس تلویزیون

خوش پوش ترین مجریان زن

فضه سادات حسینی مجری زن خوش لباس تلویزیون

خوش پوش ترین مجریان زن تلویزیون معرفی شدند+تصاویر

خوش پوش ترین مجریان زن تلویزیون معرفی شدند+تصاویر
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 37
برگرفته از جام نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف