نمناک اخبارورزشی اولین واکنش سرمربی اسپانیا پس از اخراج از جام جهانی 2018
خولن لوپتگی ، یوآخیم لو
خولن لوپتگی سرمربی تازه اخراج شده تیم ملی اسپانیا در حالی که می خواست فرودگاه مسکو را ترک کند مجبور به مصاحبه شد.
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1397

واکنش خولن لوپتگی در ارتباط با اخراجش از تیم ملی اسپانیا

قرار بود خولن لوپتگی بعد از برکناری عجیب از تیم ملی در یک کنفرانس مطبوعاتی صحبت کند اما به دلایلی نامعلوم این سخنرانی به آینده محول شد. اما لوپتگی در فرودگاه کراسنودار و در حالیکه آماده بازگشت به خانه بود، با چهره ای عبوس و عصبانی چند جمله در مورد جدایی از تیم ملی صحبت کرد.

لوپتگی گفت:بسیار دلگیر هستم اما امیدوارم تیم ملی اسپانیا در جام جهانی کارکرد خوبی داشته باشد و بتواند این رقابت ها را فتح کند. ما تیم خوبی بودیم و امید داشتیم که بتوانیم در روسیه 2018 قهرمان شویم.

 خولن لوپتگی

برکناری عجیب خولن لوپتگی از تیم ملی اسپانیا

پیغام من این است؛ ما تیم فوق العاده ای در اختیار داریم و می توانیم جام جهانی را فتح کنیم اما چیز بیشتری نمی توانم بگویم.

جدایی خولن لوپتگی از کیفیت اسپانیا کم نمی کند

یوآخیم لو تاکید کرد جدایی لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا از این تیم باعث افت کیفی لاروخا نخواهد شد.

لو در این باره گفت:برکناری لوپتگی یک سورپرایز برای من بود و من دلیل آن را نمی دانم اما طبعا در شروع جام جهانی این یک شوک خیلی بزرگ بود اما تیم اسپانیا سال ها با یک فلسفه کار کرده و من تصور نمی کنم این برکناری تاثیرچندانی روی آمادگی این تیم در جام جهانی داشته باشد.

خولن لوپتگی

جدایی خولن لوپتگی از تیم ملی اسپانیا

لو درباره انتخاب فرناندو هیرو به عنوان سرمربی اسپانیا نیز گفت:برای هیرو که قرار است تیم را هدایت کند آرزوی موفقیت می کنم او در زمانی که در رئال مادرید بوده بازیکنانی مثل سامی خدیرا و مسوت اوزیل را هدایت کرده و با وجود او به نظر نمی رسد اتفاقات رخ داده کلاس تیم اسپانیا را تحت تاثیر خود قرار بدهد.

اولین واکنش خولن لوپتگی بعد از رفتن از تیم ملی اسپانیا

برگرفته از ورزش سه / ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف