خونریزی انریکه ایگلسیاس در حین اجرای کنسرتش + فیلم تصاویر

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1394کد مطلب : 15646زمان مطالعه : 2 دقیقه
انریکه در سانحه ای هنگام اجرای کنسرت در مکزیک از ناحیه دست به شدت مجروح شد و با لباس و دستی خونی اجرای کنسرتش را ادامه داد. وی به لس آنجلس منتقل شده و تحت درمان است.

انریکه ایگلسیاس خواننده مشهور اسپانیایی هنگام اجرای کنسرتش در مکزیک دچار سانحه ای شدید از ناحیه انگشتان دستش شد و کنسرت خود را با دستی خونی اجرا کرد.

انریکه ایگلسیاس

در سانحه ای که یکشنبه شب در تیهوانا در مکزیک اتفاق افتاد، انگشتان دست راست انریکه ایگلسیاس در برخورد با یک پهپاد فیلم برداری به شدت مجروح شد. این حادثه هنگامی رخ داد که وی سعی کرد پهپاد را بگیرد و تیغه های ملخ آن با دستش برخورد کرد. ایگلسیاس با وجود توصیه های پزشکی پس از دریافت کمک های اولیه و این حادثه به مدت نیم ساعت اجرای کنسرت ادامه داد.
انریکه ایگلسیاس 
کارگزار این خواننده در بیانیه ای که از طریق خبرگزاری اسوشیتدپرس منتشر شد، آورده است:«در جریان نمایش، انریکه یک پهپاد را که برای گرفتن نماهای جمعیت (از بالا) در شب مورد استفاده قرار می گرفت، گرفت تا نمای نقطه دید خود را به تماشاگران بدهد. اشتباهی پیش آمد و حادثه رخ داد. او تصمیم گرفت به کار ادامه دهد و تا 30 دقیقه به اجرا ادامه دهد، در حالیکه خونریزی در حین نمایش ادامه داشت.
دست خونی انریکه ایگلسیاس
او با عجله به فرودگاه رفت و در آنجا یک آمبولانس منتظرش بود. انریکه با هواپیما به لس آنجلس رفته است تا یک متخصص او را معاینه کند.»
دست خونی انریکه ایگلسیاس
کنسرت انریکه ایگلسیاس در پلازا دِتوروس در تیهوانا برگزار می شد و 12 هزار بیننده در آن اجرا حضور داشتند. عکس های منتشر شده در رسانه ها و شبکه های اجتماعی این خواننده 40 ساله را با تی شرت سفید خون آلود نشان می دهند. در وبسایت انریکه آمده است که تور موسیقی او در ماه ژوئیه (تیر) در مکزیکو سیتی ادامه خواهد داشت.

در ادامه فیلم مربوط به این حادثه را مشاهده می کنید. 

خونریزی انریکه ایگلسیاس در حین اجرای کنسرتش + فیلم تصاویر

4.5121
این مطلب مفید بود ؟11011
برگرفته از آنا - / ک
برچسب :
نظرات
وبگردی