نمناک اخبارحوادث انفجار های پیاپی در خیابان دماوند تهران + تصاویر
خیابان دماوند ، انفجار در خیابان دماوند
قرار داشتن تعدادی سیلندر گاز مایع و پیک ‎نیک در یک واحد مسکونی منجر به انفجار های پی در پی در خیابان دماوند شد.
تاریخ انتشار : 30 مهر 1396

انفجار های پی در پی در خیابان دماوند

ساعت 12:30 ظهر روز گذشته پس از تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر بروز انفجار و آتش سوزی در یک واحد مسکونی، آتش نشانان ایستگاه 31 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، به محل حادثه در خیابان دماوند (مسیر غرب به شرق)، نرسیده به چهارراه نیروی هوایی اعزام شدند.

فرمانده نیروهای آتش نشانی اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:در محل حادثه یک ساختمان سه طبقه دارای چهار واحد مسکونی مشاهده شد؛ در قسمت آشپزخانه و حیاط خلوت به وسعت 12 مترمربع در طبقه اول این ساختمان که مملو از لوازم مستعمل بود، انفجارهای پی درپی به وقوع پیوسته و منجر به آتش سوزی شده بود.

منصور موسوی با بیان اینکه شعله های آتش از راه حیاط خلوت در حال سرایت به طبقه دوم بود، ادامه داد:آتش نشانان به سرعت پس از قطع جریان اصلی برق و گاز ساختمان، با به کارگیری تجهیزات فردی و لوله های آبدهی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

وی تصریح کرد:پس از بررسی محل حادثه مشخص شد قرار داشتن تعدادی سیلندر گاز مایع و پیک‎نیکی موجب بروز انفجارهای شدید شده بود که نیروهای آتش نشانی به منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمالی، حین مهار شعله های آتش سیلندرهای گازمایع و پیک نیکی ها را از محل حادثه خارج کردند.

موسوی خاطرنشان کرد:خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنان ساختمان مسکونی آسیبی نرسید، آتش نشانان در کوتاه ترین زمان ممکن آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند و مانع از سرایت شعله های آتش به اطراف شدند.

علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان علت یابی سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی است.

انفجار در خیابان دماوند

انفجار در خیابان دماوند

انفجار در خیابان دماوند

انفجار در خیابان دماوند

 

انفجار های پیاپی در خیابان دماوند تهران + تصاویر

انفجار های پیاپی در خیابان دماوند تهران + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف