نمناک سرگرمیدیدنی ها تزیین خیابان ها با نخ های گلدوزی در اسپانیا! + تصاویر
اسپانیا ، گلدوزی
هنرمند خوش ذوق خیابانی و طراح اسپانیایی با اینستالیشن های گلدوزی شده زیبا خیابان های اسپانیا را رنگارنگ و دوست داشتنی تر می کند.

خیابانهای گلدوزی شده اسپانیا

هنر و خلاقیت برخی افراد بسیار دیدنی و قابل ستایش است در این بخش تصاویری جذاب و دیدنی از تزیین خیابان هایی مشاهده می کنید که به طرز جالبی با نخ هایی رنگی و ضخیم چشم نوازی می کنند گویی هر قسمت آن گلدوزی شده است.

در این مطلب می خواهیم «راکوئل رودریگو» را به شما معرفی کنیم، یک هنرمند خیابانی و طراح اسپانیایی که با اینستالیشن های گلدوزی شده زیبا خیابان های اسپانیا را رنگارنگ و دوست داشتنی تر می کند.

این هنرمند در والنسیا متولد شده و کار خود را با نخ های رنگی ضخیم در اطراف سیم های مش انجام می دهد. او آن ها را از پیش آماده می کند و سپس در محل مورد نظرش نصب می کند تا رنگ و خلاقیت به منطقه اطرافش بیفزاید. از آنجا که این سبک و الگوی هنری را معمولا در خانه ها می بینیم، اینستالیشن های عمومی او تضاد چشم نوازی در مناظر شهری که در آن وجود دارند، ایجاد می کنند.

اسپانیا

اسپانیا

اسپانیا

اسپانیا

اسپانیا

اسپانیا

اسپانیا

اسپانیا

تزیین خیابان ها با نخ های گلدوزی در اسپانیا! + تصاویر

تزیین خیابان ها با نخ های گلدوزی در اسپانیا! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف