نمناک بهداشت و سلامتسلامت خانواده نتیجه جنجالی مطالعات خیانت در زنان
خیانت در زنان ، خیانت
نتیجه تازه ترین مطالعات در مورد خیانت در زنان و در باب تفاوت های فردی و شخصیتی انجام شده است به نوعی با جنجال همراه بوده است.
بازدید : 4,205 نفر

خیانت در زنان ژنتیکی است؟

به نقل از یو اس نیوز، خیانت جنسی در جامعه امروز یک عمل مذموم به شمار می رود؛ اما اگر بدانیم این عمل ریشه در ژنتیک فرد دارد، آیا بازهم می توان به همان اندازه آن را تقبیح کرد؟!
 
بر اساس مطالعه جدیدی که در باب تفاوت های فردی و شخصیتی افراد صورت گرفته است، خیانت جنسی در زندگی زناشویی امروز ریشه در یک خصلت ژنتیکی قدیمی دارد که زنان را در طول تاریخ به سمت خیانت به همسر سوق داده است.
 
طبق نتایج این مطالعه، خطرات فراوانی که در گذشته های دور از جانب محیط و سایر انسانها علیه مردان وجود داشت، زنان باستان را برای تداوم نسل و تضمین برخورداری از همسر برای مراقبت از خود به سمت مردان دیگر متمایل می کرد و این تمایل اکنون به مرور زمان وارد ژنتیک زنان شده است.
 
این مطالعه از سوی دکتر «دیوید باس» استاد روانشناسی و زیست شناسی تکاملی دانشگاه تگزاس آمریکا انجام شده است. وی به استناد نتایج مطالعه خود معتقد است خیانت برخی زنان به همسران خود یک خصلت ژنتیکی است که از زنان باستان به آنها به ارث رسیده است.
 

نتیجه جنجالی مطالعات خیانت در زنان

نتیجه جنجالی مطالعات خیانت در زنان
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف