نمناک اخبارجامعه ماجرای خیانت زن جوان روسی مرد 80 ساله ایرانی!
خیانت ، خیانت عشقی
زن جوان روسی که به شوهر ایرانی اش در فرانسه خیانت کرده بود در ایران تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 11 مرداد 1395

خیانت زن جوان روسی به شوهرش

زن جوان روس که به شوهر 80 ساله ایرانی اش خیانت کرده بود تحت تعقیب قرار گرفت. با گذشت 7سال از شکایت مرد تاجر از همسر روس تبارش و یک مرد ایرانی ،قاضی دادگاه کیفری استان تهران برای احضار آنها از پلیس اینترپل کمک خواست و این زن جوان روسی که به شوهر ایرانی اش در فرانسه خیانت کرده بود در ایران تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

اینترپل با دستور دادگاه کیفری استان تهران تحقیقات خود را برای دستگیری زن روس که با مردی ایرانی به شوهر خود خیانت کرده است، آغاز می کند.

مردی مسن اوایل سال ٨٧ به مأموران پلیس تهران مراجعه کرد و با اعلام شکایتی، مدعی شد همسرش به او خیانت کرده و خواستار بازداشت او شد. با توجه به اینکه مسئله رابطه جنسی خارج از ازدواج در این پرونده مطرح شده بود، دادگاه کیفری استان تهران موظف به بررسی آن شد.

این مرد ٨٠ساله به مأموران گفت:من تاجر بزرگی هستم و به کشورهای اروپایی ازجمله فرانسه رفت وآمد زیادی داشتم تا اینکه در آنجا با دختری روس آشنا شدم. او به من ابراز علاقه کرد. او زنی زیبا و بسیار مهربان بود، هرچند اختلاف سنی ما ٥٠ سال بود؛ اما من هم عاشق او شدم و برای اینکه بتوانیم با هم ازدواج کنیم به ایران آمدیم. او مسلمان شد و بعد هم شناسنامه ایرانی برایش گرفتم و با هم ازدواج کردیم و دوباره به فرانسه برگشتیم. رزا در فرانسه خوشحال تر بود و به من می گفت با مردم فرانسه راحت تر ارتباط برقرار می کند؛ چون زبان آنها را بلد است.

خیانت

خیانت عشقی زن جوان به شوهرش


او وقتی بچه بود از روسیه به فرانسه رفته و آنجا مقیم شده بود؛ به همین خاطر سال های زیادی در فرانسه زندگی کرده و به آنجا خو گرفته بود. من هم پیشنهاد همسرم را قبول کردم و در فرانسه ماندیم. در این مدت افراد مختلفی که اغلب از دوستان من بودند، به خانه مان رفت وآمد داشتند.

مرد مسن ادامه داد:چند ماه از زندگی مشترکمان در فرانسه گذشته بود که متوجه شدم، همسرم رفتارهای مشکوکی دارد. او نسبت به من سرد شده بود و دیگر مثل سابق به من رسیدگی نمی کرد؛ تا اینکه او را زیرنظر گرفتم و فهمیدم با یکی از هم وطنانم رابطه برقرار کرده است. کاوه از دوستان من بود و به خانه ام رفت وآمد داشت و رابطه کاری با هم داشتیم، هرچند کاوه هم خیلی جوان نبود و ٢٠ سال از همسرم بزرگتر بود؛ اما رزا او را به من ترجیح داد. بر سر این موضوع درگیری مفصلی با هم داشتیم. به رزا گفتم باید به ایران برگردیم و دیگر نمی توانیم در آنجا زندگی کنیم.

وقتی همه چیز روشن شد و رزا چیزی برای پنهان کردن نداشت، به من گفت برنمی گردد. گفت عاشق کاوه شده است و دیگر نمی خواهد با مردی مثل من زندگی کند. در فرانسه موضوع را پیگیری و شکایت کردم اما فایده ای نداشت و در آنجا رسیدگی نکردند. سعی کردم موضوع را دوستانه حل کنم. به کاوه گفتم دست از سر زنم بردارد، کاوه قبول نکرد و گفت این موضوعی است که آنها باید درباره اش تصمیم بگیرند و به من ربطی ندارد و تصمیمشان این است که با هم زندگی کنند.
رزا هم به من گفت دیگر همسر من نیست. از آنجایی که ما در ایران ازدواج کرده بودیم، نه در فرانسه؛ بنابراین تصمیم گرفتم به کشور خودم برگردم و موضوع را از طریق دادگاه پیگیری کنم. مرد شاکی ادامه داد:من از هر دو نفر آنها شکایت دارم و خواستار مجازات متهمان هستم. هیأت قضات با توجه به شکایت مطرح شده برای بررسی پرونده وارد شور شدند و از آنجایی که متهمان در ایران نبودند، احضاریه ای از دادگاه کیفری به فرانسه ارسال شد تا از طریق سفارت به دست رزا و کاوه برسد.
دادگاه کیفری این احضاریه را دو بار صادر کرد. باوجود اینکه متهمان آن را دریافت کرده بودند، در دادگاه حاضر نشدند. تا اینکه روز گذشته هیأت قضات برای سومین بار احضاریه ای برای متهمان ارسال کردند و از اینترپل (پلیس بین الملل) خواستند تا آنها را برای انجام بازجویی بازداشت و به ایران منتقل کند.

ماجرای خیانت زن جوان روسی مرد 80 ساله ایرانی!

ماجرای خیانت زن جوان روسی مرد 80 ساله ایرانی!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 23
برگرفته از جامعه خبری الف / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 20 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف