نمناک اخبارجامعه خیر ناشناس اربعین کیست؟
خیر اربعین ، آزادی زندانیان
فردی ناشناس که با عنوان خیر اربعین مدتی است به آزادسازی زندانیان پرداخته است با پرداخت 980 میلیون تومان 13 زندانی زن را آزاد کرد.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1395

خیر اربعین 980 میلیون تومان برای آزادسازی 13 زن پرداخت کرد

آذر ماه سال 94 بود که محسن نصیری مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز با اشاره به اقدام خداپسندانه یک خبر ناشناس در ایام اربعین حسینی(ع) گفت:این خیر تهرانی به واسطه یکی از فرزندان شهدای بزرگ دوران دفاع مقدس مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان به انجمن حمایت واریز کرد تا زمینه آزادی تعدادی از زندانیان فراهم شود.

این خیر درخواست کرده بود با این پول زندانیان زن دارای فرزند که به دلیل بدهی مالی در زندان هستند آزاد شوند که در این راستا 21 زندانی زن آزاد شدند.

پس از آن این خیر ناشناس که به نام خیر اربعین معروف شده با واریز یک میلیارد و 88 میلیون تومان 10 زندانی را به مناسبت مبعث رسول (ص) و 22 زندانی را در ایام دهه فجر سال 94 آزاد کرد که گفته می شود این بار اولویت آزادی با کودکان زیر 18 سال در کانون اصلاح و تربیت تهران بود.

روز گذشته برای سومین بار خیر اربعین با واریز 980 میلیون تومان به مناسبت عید سعید فطر زمینه آزادی 13 زندانی زن را فراهم کرده است.

نکته قابل تامل این است که اعضای انجمن حمایت از زندانیان نمی دانند این خیر کیست و تنها فردی که اطلاع دارد همان فرزند شهید شاخص است و اصرارها و تلاش ها برای مصاحبه با این خیر گمنام بی ثمر مانده اما وی همچنان آزادی زندانیان را در دستور کار خود داده است.

خیر اربعین ، کمک های خیر اربعین ادامه دارد

خیر ناشناس اربعین کیست؟
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 27
برگرفته از اداره کل زندان های استان تهران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف