نمناک اخبارسیاست داخل “سفارت انگلیس در تهران” بعد از بازگشایی + تصاویر
سفارت انگلیس ، سفارت انگلیس در تهران
سفارت انگلیس ‎در تهران با نصب تابلوی نقره ای رنگ"سفارت بریتانیا" بر دیوار بیرونی این سفارت بازگشایی شد. تصویر اختصاصی که خبرنگار بی بی سی از داخل سفارت انگلیس توییت کرده است.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1394
بازدید : 5,158 نفر

بازگشایی سفارت انگلیس در تهران

جان بورنر خبرنگار برجسته بی بی سی که به همراه فلیپ هاموند وزیر خارجه انگلیس به تهران آمده است این تصویر را از داخل سفارت دقایقی پیش در توئیتر خود منتشر کرد او این دست نوشته را یادگاری سال 2011 برشمرده است.

 
داخل سفارت انگلیس

داخل سفارت انگلیس در تهران

وزیر خارجه انگلیس که برای بازگشایی سفارت این کشور به تهران سفر کرده است، وارد ساختمان این سفارت شد.
 
به گزارش فرارو، پیش از این تابلوهای سفارت سوئد به عنوان دفتر حافظ منافع انگلیس در تهران بر سر در سفارت انگلیس نصب بودند که امروز تابلوهای سفارت بریتانیا به جای آنها نصب شده است و بر این اساس سفارت انگلیس در تهران مجددا فعالیت خود را از سرگرفت.
 
هم زمان با بازگشایی سفارت انگلیس در تهران که با حضور وزیر خارجه این کشور اروپایی انجام شد، سفارت جمهوری اسلامی ایران در انگلیس نیز فعالیت خود را آغاز کرد. در این مراسم که در لندن برگزار شد علاوه بر تعدادی از مقامات وزارت خارجه انگلیس، از طرف جمهوری اسلامی ایران نیز محمد حسن حبیب الله زاده کاردار غیر مقیم ایران در انگلیس و همچنین مهدی دانش یزدی معاون اداری و مالی وزارت خارجه حضور دارند.
 
مراسم بازگشایی سفارت بریتانیا در تهران منحصر به حضور فیلیپ هاموند وزیر خارجه این کشور و تعدادی از مقام های انگلیس در محل سفارت و انجام امور اداری می شود و هیچ مسئول بلند پایه ایرانی هم در این مراسم حضور نمی یابد. عکس های رویترز، محمدحسین ولایتی عکاس فارس، مجتبی محمد لو عکاس ایرنا، امین خسروشاهی عکاس ایسنا و ابولفضل عرب جوادی عکاس مهر از بازگشایی سفارت انگلیس را در زیر می بینید.
 
کارکنان سفارت انگلستان

کارمندان سفارت انگلیس در تهران

 
 اتاق سفارت انگلیس

اتاق داخل سفارت انگلیس در تهران

 
سفارت انگلیس در تهران

سر در سفارت انگلیس در تهران

داخل سفارت انگلیس در تهران بعد از بازگشایی + تصاویر

داخل “سفارت انگلیس در تهران” بعد از بازگشایی + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
برگرفته از خبرآنلاین ، فرارو - /م
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف