نمناک سرگرمیدیدنی ها پریدن ماهی زنده به داخل گلوی ماهیگیر + تصاویر
داخل گلو ، ماهی زنده داخل بدن انسان
مرد جوان ماهیگیر که بعد از صید با بالا و پایین پریدن های ماهی نگاه می کرد به یکباره غافلگیر شد ، ماهی زنده داخل گلوی او پرید . وضعیت وخیم مرد جوان اجازه صحبت کردن و تنفس را به او نمی داد.

ماهی 10 سانتی گیر افتاده داخل گلوی یک مرد خارج شد

ماهی کوچک زنده ای که روی دست مرد در حال بالا و پایین پریدن بود از گلوی او سر در آورد .تصاویر منتشر شده نشان می دهد که چگونه جراح مرد جوان را از شر ماهی ده سانتی که داخله گلویش گیر کرده نجات می دهد.
داخل گلو

عکس ماهی درسته ای که از داخل گلو مرد هندی خارج شد 

ماجرای پریدن ماهی زنده داخل گلوی ماهیگیر هندی

"سانتوش داش" 30 ساله ماهیگیر تازه کار به دلیل بی دقتی بعد از صید ماهی دچاره دردسر شد. مرد جوان که یک ماهی 4 اینچی صید کرده بود بی تفاوت به بالا و پایین پریدن های ماهی او را از قلاب جدا کرد و روی دست داشت که یک دفعه حیوان کوچک دریایی به داخل گلوی ماهیگر وارد شد. 
"سانتوش" بعد از این اتفاق قادر به صحبت کردن نبود و گیر کردن ماهی داخل گلویش تنفس را برای او بسیار دشوار کرده بود.
داخل گلو

عکس نمایی از ماهی گیر کرده داخل گلوی مرد ماهیگیر 

دوستان ماهیگیر بدشانس او را به سرعت به بیمارستانی که 130 مایل از محل زندگی شان دور بود رساندند ، پزشک بیمارستان "اودیشا" هند موفق شد ماهی را از گلوی بیمار خارج کند.

جراحی خارج کردن ماهی درسته از داخل گلوی بیمار

دکتر "سانجیو گوپتا" که تنها قادر بود دم ماهی را ببیند با تلاش بسیار توانست جان بیمارش را نجات دهد . او می گوید:صحنه عجیبی بود که تا به حال ندیده بودم ، به سرعت بیمار را به اتاق جراحی اورژانسی بردیم تا با یک بی حسی موضعی ماهی را از گلویش خارج کنیم.
داخل گلو

عکس ماهی گیر کرده داخل گلو انسان

بعد از این اتفاق بیمار تا چند روز قادر به خورد غذا از راه گلو نخواهد بود و با کمک لوله ای که داخل بینی اش قرار دارد تغذیه خواهد کرد.

پریدن ماهی زنده به داخل گلوی ماهیگیر + تصاویر

پریدن ماهی زنده به داخل گلوی ماهیگیر + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف