نمناک اخبارجامعه داداش سیاه و نوچه هایش دستگیر شدند
داداش سیاه ، داداش سیاه جدید
مدتی بود شکایات مختلفی از سرقت های مشکوک گزارش می شد ولی اثری از سارقین به دست نمی امد تا اینکه کارآگاهان با مرور آلبوم متخلفان موفق به شناسایی و دستگیری داداش سیاه و نوچه اش شدند.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1394
بازدید : 3,108 نفر

داداش سیاه و نوچه اش دستگیر شدند

چندی قبل مرد دامداری به پلیس طرقبه شاندیز مشهد رفت و خبر از سرقت خودروی پژو پارس خود به همراه محموله ای میلیونی داد.وی گفت:برای خرید یک گوشی موبایل گرانقیمت به مغازه ای در یکی از مجتمع های تجاری حوالی طرقبه مشهد رفتم. درحالی که سرگرم دیدن مدل های گوشی بودم پسرجوانی وارد مغازه شد و ادعا کرد که گوشی موبایلی را از یکی از دوستانش هدیه گرفته و می خواهد آن را زیر قیمت بفروشد.

 

درحالی که مشغول صحبت با مرد جوان بودم که گوشی را از او بخرم شخصی وارد مغازه شد و درحالی که رفتارهای مشکوکی داشت چند سؤال از مغازه دار پرسید و رفت.غافل از اینکه او همدست همان جوانی بود که می خواست موبایلش را به من بفروشد. مشتری مرموز بی آنکه من متوجه شوم، سوئیچ ماشینم که روی پیشخوان مغازه بود را سرقت کرد و از مغازه بیرون رفت.

 

وی ادامه داد:دقایقی بعد درحالی که بر سر قیمت گوشی با مرد جوان به توافق رسیده بودم او یک دفعه گوشی را از دستم قاپید و مدعی شد که از فروش آن پشیمان شده است. بعد از رفتن او بود که متوجه سرقت سوئیچ ماشینم شدم و به سرعت سمت پارکینگ رفتم.

 

آنجا بود که با جای خالی ماشینم روبه رو شدم. وی افزود:از آنجا که دامدار هستم داخل ماشین پژو پارس ام قوطی های روغن حیوانی که در حدود 8-7میلیون تومان ارزش داشت، بود که می خواستم به عمده فروشان مواد غذایی بفروشم که دزدان آن را به سرقت بردند.

 

این شکایت کافی بود تا کارآگاهان جست و جوی خود را برای شناسایی سارقان شروع کنند. مأموران در نخستین اقدام به بررسی تصاویر دوربین مداربسته مجتمع تجاری پرداختند و چهره شخصی که به بهانه فروش گوشی سر مرد دامدار را گرم کرده بود تا همدستانش سر فرصت خودروی او را در پارکینگ مجتمع سرقت کنند، به دست آمد.

 

کارآگاهان در مرحله بعد سراغ آلبوم مجرمان سابقه دار رفتند و دریافتند که او شرور سابقه داری معروف به داداش سیاه است که از مدت ها قبل تحت تعقیب پلیس بود. بررسی ها حکایت از این داشت که وی با استخدام 3نوچه دست به خلاف می زند. آنجا بود که کارآگاهان پاتوق های احتمالی او را زیرنظر گرفتند و پنجشنبه هفته گذشته موفق به شناسایی او شدند. متهم تحت تعقیب به محض دیدن پلیس پا به فرار گذاشت که در نهایت با شلیک گلوله پلیس مجروح شد و به دام افتاد.

 

سرهنگ عباس صارمی رئیس پلیس طرقبه شاندیز در این خصوص گفت:تحقیقات برای دستگیری 3نوچه وی و کشف جرایم احتمالی دیگر از سوی این گروه خلافکار ادامه دارد تا زوایای پنهان پرونده آشکار شود.

داداش سیاه و نوچه هایش دستگیر شدند

داداش سیاه و نوچه هایش دستگیر شدند
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از همشهری /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف