نمناک اخبارپزشکی و سلامت داروهای کمیاب را از کجا تهیه کنیم؟
پیداکردن داروهای کمیاب ، داروهای کمیاب
اگر برای شما هم تا کنون پیش آمده که در نیمه شب نیاز به داروخانه پیدا کنید اما آدرس داروخانه های شبانه روزی را ندارید و یا به دنبال یک داروی کمیاب باشید و نتوانید آن را پیداکنید،این مطلب راهنمای شما خواهد بود.
بازدید : 2,290 نفر

راه حلی برای تهیه داروهای کمیاب

حتما برای شما هم پیش آمده که در نیمه شب برای درمان بیماری خود به قرص و دارو احتیاج پیدا کنید.برای همین به سراغ دارو خانه هایی می روید که شبانه روزی هستند و در ساعات پایانی شب نیز خدمات ارائه می دهند.

 
گاهی اوقات هم برای یافتن یک دارو زمین و زمان را زیر رو می کنیم تا داروی مورد نیاز خود را از همین داروخانه ها پیدا کنیم که در برخی مواقع هم اصلا داروخانه ای پیدا نمی شود و هیچ آدرسی هم از آن ها نداریم.
 
اما یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن داروخانه های شبانه روزی تماس با شماره تلفن191 است که لیست داروخانه ها را به شما اعلام می کند.
 
 
همچنین یکی از بهترین روش های کسب اطلاع از چگونگی تهیه دارو از جمله تهیه فهرست و شماره داروخانه هایی که داروهای کمیاب را دارند استفاده از سامانه 1490 است. شماره گویای 1490 به صورت تلفنی پاسخگوی افراد در زمینه های متعدد سلامت است. برخی داروها در تمام داروخانه های سطح شهر توزیع نمی شوند و مردم از این موضوع اطلاع ندارند به همین دلیل سامانه 1490 به نیازمندان کمک خواهد کرد تا بتوانند از این موضوع آگاهی یافته و بیهوده در داروخانه های شهر سرگردان نشوند.

داروهای کمیاب را از کجا تهیه کنیم؟

داروهای کمیاب را از کجا تهیه کنیم؟
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف