نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت داروی ضد سرطان موی سفید را سیاه کرد! +تصاویر
داروی ضد سرطان ، تاثیر عجیب داروی سرطان
تا پی اش این استفاده از روش های شیمی درمانی و داروی ضد سرطان موجب ریزش موی بیماران می شد اما در تحقیقات جدید نتیجه باورکردنی نبود ، رنگ موی سفید بیماران تیره شد.

داروی جدید سرطان موهای سفید را تیره می کند!

تغییر رنگ غیرمنتظره بیمارانی که نوعی داروی ضد سرطان را دریافت کرده بودند بخش جدیدی از تحقیقات را پیش روی محققان قرار داد. تعدادی از بیماران که طی یک بررسی دریافت کننده نوعی داروی جدید ضد سرطان بودند رنگ موهایشان تیره شد. 

New cancer drugs turn patients' gray hair BROWN in bizarre side effect that has left scientists baffled

داروی ضد سرطان

عکس تغییر رنگ موهای سفید بیمار بعد از استفاده از داروی ضد سرطان 

تاثیرعجیب داروی ضد سرطان روی رنگ موهای بیماران!

گروه تحقیقاتی در اسپانیا نوعی داروی جدید ضد سرطان را روی 52 بیمار امتحان کردند ، نتیجه تحقیقات باورکردنی نبود 14 نفر از بیماران دچار تغییر رنگ مو شدند وموهای سفید و خاکستری انها به رنگ قهوه ای تیره تغییر رنگ داد.

در حالیکه شیمی درمانی منجر به ریزش مو در بیماران می شود، 14 بیماری که در این تحقیق مورد بررسی بوده اند و عده ای از آنها در سنین 70 سالگی خود هستند، با استفاده از داروی جدیدی تحت درمان بودند که عوارض جانبی کاملا متفاوتی را به همراه داشته است.

داروی ضد سرطان

سیاه شدن موهای سفید با داروی ضد سرطان!

 

این داروها در بیماران دچار ملانوم ریزش مو را به همراه داشته است. اما به گزارش تیم تحقیقاتی این تاثیر در بیماران مبتلا به سرطان ریه نشاندهنده عملکرد مثبت داروها بوده است. در حالیکه این تغییر رنگ مو در اکثر بیماران دیده نشده، 14 مورد مذکور نشان می دهد که این تغییر خاص و منحصر به یک نفر نبوده است. در 13 بیمار، رنگ موها به قهوه ای تیره یا مشکی تغییر کرد و در یک بیمار قسمت هایی از مو تیره شد. 

داروی ضد سرطان موی سفید را سیاه کرد! +تصاویر

داروی ضد سرطان موی سفید را سیاه کرد! +تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف