نمناک اخبارحوادث دار زدن دانش آموز مسلمان به دست معلم + عکس
دار زدن ، دار زدن دانش آموز
معلم بلژیکی تنها بخاطر مسلمان بودن اقدام به دار زدن دانش آموز 5 ساله کرد که در ادامه تصاویر این اقدام وحشیانه را ملاحظه می کنید.
تاریخ انتشار : 21 شهریور 1394
بازدید : 17,820 نفر

دار زدن دانش آموز 5 ساله

یک معلم مدرسه ابتدایی در بلژیک متهم است که دانش آموزش را که تنها 5 سال سن دارد از گردن بر دار آویخته است. این دانش آموز مسلمان به دلیل اینکه از ایستادن در صف خودداری می کرد مورد تنبیه معلم خود قرار گرفته است.

 
ماجرای این دانش آموز زمانی رسانه ای شد که مادر این پسربچه تصاویر او را در فیس بوک منتشر کرد. تصاویری که به وضوح نشان از شکنجه شدید کودک دارد و به همین دلیل نیز توجه بسیاری را به خود جلب کرد. مادر این کودک اعلام کرد که فرزندش تنها به دلیل اینکه مسلمان است اینگونه مورد شکنجه قرار گرفته است و امکان داشت که جان خود را نیز از دست بدهد.
 
مادر دانش آموز مسلمان اظهار داشت که هر کاری بتواند انجام می دهد تا معلمی که اینکار را کرده از کار اخراج شود. در همین زمینه تعدادی از مادران دیگر دانش آموزان نیز با تظاهراتی خواستار برخورد جدی با معلم خاطی شدند.
 
تنبیه دانش آموز مسلمان

تصاویر دار زدن دانش آموز مسلمان

 
حدود ششصد هزار نفر از جمعیت 11 میلیونی بلژیک را مسلمانان تشکیل می دهند و بنابر گزارش پلیس بلژیک، در ماه های اخیر حملات نژاد پرستانه علیه مسلمانان این کشور افزایش قابل توجهی یافته است.
 
 
تنبیه دانش آموز مسلمان

خبر دار زدن دانش آموز 5 ساله مسلمان 

دار زدن دانش آموز مسلمان به دست معلم + عکس

دار زدن دانش آموز مسلمان به دست معلم + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 67
برگرفته از جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 62 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف