نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سریال پیوند قلبها به کارگردانی مهدی فخیم زاده
سریال پیوند قلبها ، مهدی فخیم زاده
مهدی فخیم زاده بازیگر و کارگردان 74 ساله ی کشورمان سریال پیوند قلبها را کارگردانی میکند که این سریال اواخر امسال کلید میخورد.
تاریخ انتشار : 27 دی 1395

فخیم زاده سریال پیوند قلبها را میسازد

مهدی فخیم زاده که تجربه ی ساخت سریال هایی در ژانر پلیسی دارد , مجموعه هایی همچون خواب و بیدار , حس سوم و ... را در کارنامه دارد سریال جدیدش را با نام سریال پیوند قلبها کلید میزند .

مهدی فخیم زاده کارگردان توانمند تلویزیون در حال ساخت سریال پیوند قلبها است. هنوز خبرهایی در مورد داستان و بازیگران سریال پیوند قلبها منتشر نشده است . زمان کلید خوردن این اثر به اوضاع مالی سازمان صدا و سیما وابسته است و اگر شرایط خوبی پیش رویمان باشد، تا پایان سال سریال را مقابل دوربین خواهیم برد

تاکنون 8 قسمت ابتدایی سریال «پیوند قلبها» به کارگردانی مهدی فخیم زاده، توسط علی فرزین فرد و فرزاد ابوحمزه برای شبکه یک سیما نوشته شده است.

مهدی فخیم زاده

مهدی فخیم زاده و سریال پیوند قلبها

یکی از لوکیشن های این سریال خلیج فارس و جزیره کیش است و قرار است روزهای پایانی سال و قبل از گرمای هوا، سریال در این منطقه کلید بخورد و بعد از آن تصویربرداری در تهران ادامه یابد.

این تهیه کننده با اشاره به سریال «مکتب مفاخر» نیز بیان داشت:مسئولان شبکه یک سیما تا یک سال بعد این سریال را در دستور کار ندارند و قرار است تا آن را به شبکه دیگری ارائه دهم.

قصه سریال «پیوند قلبها» پیرامون قضاوت زود به هنگام و دروغ است و در قالبی طنز عواقب آن را بررسی می کند.

این سریال 15 قسمتی به تهیه کنندگی بهروز خوش رزم طنزی خانوادگی اجتماعی دارد که برای زمان خاصی در نظر گرفته نشده است.

سریال پیوند قلبها به کارگردانی مهدی فخیم زاده

سریال پیوند قلبها به کارگردانی مهدی فخیم زاده
: امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟
7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف