نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون اولین عکس از پشت صحنه فیلم ساعت پنج عصر
فیلم ساعت پنج عصر ، مهران مدیری
فیلم سینمایی ساعت پنج عصر به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران مدیری است که بازیگر اصلی آن هم سیامک انصاری است.
تاریخ انتشار : 11 آذر 1395

جزئیات فیلم سینمایی ساعت پنج عصر

مهران مدیری این روزها سرگرم ساخت نخستین فیلم سینمایی خود ساعت پنج عصر است. فیلم ساعت پنج عصر با سیامک انصاری، آزاده صمدی و مهران مدیری کلید خورد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی “ساعت پنج عصر” روز گذشته ( 1 آذر ) در تهران آغاز شد. فیلمی که قرار بود با آغاز ایام ماه محرم و با تعطیلی ضبط دو ماهه مجموعه “دورهمی” مقابل دوربین رود که با توجه به طولانی شدن پروسه صدور پروانه ساخت و مجوز کارگردانی مدیری، مقداری دیرتر کلید خورد.

فیلم ساعت پنج عصر

سیامک انصاری در فیلم ساعت پنج عصر


مدیری و گروه تولید این فیلم سینمایی این روزها در تهران سرگرم فیلمبرداری هستند و در عکس های منتشر شده از فیلم، تصاویری از سیامک انصاری بازیگر ساعت پنج عصر مقابل دوربین محمود کلاری دیده می شود.

تازه ترین عکسی که از پشت صحنه این فیلم سینمایی منتشر شده، مدیری را در حال گفت و گو با کلاری مدیر فیلمبرداری این فیلم نشان می دهد.
 
فیلم ساعت پنج عصر

پشت صحنه فیلم ساعت پنج عصر

داستان :فیلمی است از 7 صبح تا 5 بعدازظهر یک فرد را در تهران روایت می کند که آن روز آخرین فرصت آن فرد است که باید کاری را انجام دهد. فیلم مثل گلوله برفی است که هرچه جلوتر می رود بزرگتر می شود و ریتم مدام تندتر می شود و دیوانه وار بودن ماجرا بزرگتر و موضوع عظیم تر می شود. فیلم موضوعی به شدت اجتماعی دارد که هر روز با آن مواجه ایم اما بدان توجهی نمی کنیم.

اولین عکس از پشت صحنه فیلم ساعت پنج عصر

اولین عکس از پشت صحنه فیلم ساعت پنج عصر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف