نمناک سرگرمیگوناگون داستان نویسی دختر معلول با یک پا + تصاویر
معلول ، دختر معلول
دختر 21 ساله ای به دلیل معلولیتی که دارد قادر به حرکت کردن نیست و تقریبآ فلج شده است اما او به طور شگفت انگیز و باور نکردنی با پای چپ خود می تواند تایپ کند و تصمیم گرفته یک رمان تخیلی از خود بنویسد.

شاید تا کنون این جمله به گوشتان رسیده باشد که معلولیت، محدودیت نیست. این جمله نه تنها یک شعار توخالی نیست. بلکه برای اثبات آن شواهد بسیار زیادی وجود دارد. معلولیت نمیتواند باعث محدودیت شود و انسان اگر بخواهد می تواند در هر شرایطی به موفقیت های بزرگ دست یابد. در همه جای دنیا افرادی هستند که علی رغم وجود برخی معلولیت ها توانسته اند در زندگی خود موفقیت های بی شماری کسب کنند و هیچ مانعی در پیشرفت خود دخیل نکرده اند که شاید بسیاری از افراد عادی نتوانند حتی به نیمی از این موفقیت ها دست یابند.
نمونه بارز این موضوع در گوشه ای از دنیا در رابطه با دختری است که چندین سال به دلیل یک بیماری هیچ حرکتی در بدن خود ندارد اما با امید و اعتماد به نفس بالای خود توانسته با اقدامی باور نکردنی استعداد خود را به رخ همه بکشد وی با وضعیت سخت جسمانی با پای چپ خود رمان نویسی می کند چنان چه تایپ کردن با یک دست می تواند بسیار سخت و دردآور باشد حال این دختر می تواند یک مطلب را با یک پا تایپ نماید و این شاید برای هر کسی دور از تصور باشد.

داستان نوشتن دختر معلول

"هو هوی یوان" دختر 21 ساله است که از بدو تولد با یک بیماری بسیار سخت دست و پنجه نرم می کند. تمام بدن وی تقریبا فلج است و تنها می تواند پای چپش وسرش را تکان دهد و حرکات محدودی در بدن داشته باشد.
او با این وضعیت که بسیار سخت است تصمیم گرفت تا یک رمان تخیلی را بنویسد و تایپ کند. او به مدرسه نرفته است اما با کمک مادرش می تواند بخواند و بنویسد و حالا تایپ کردن با پایش را نیز آموخته است.

رمان نویسی دختر معلول

وی رمان خودش را آغاز کرده و چند فصلی از آن را نوشته است. در تمام این مدت او تنها با پای چپش این رمان را تایپ می کند و این نشان از کوشش و تلاش او دارد. "هو" خودش را نابغه نمی داند اما خودش را فردی با تمرکز بسیار می پندارد.

داستان نویسی دختر معلول با یک پا + تصاویر

داستان نویسی دختر معلول با یک پا + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف