نمناک اخبارگوناگون هلاکت ابوصقار داعشی جگرخوار در سوریه + عکس
جگرخوار ، تکفیری جگرخوار
منابع وابسته به گروه های مخالف از کشته شدن خالد الحمد فرمانده گروه تروریستی موسوم به کتیبه الفاروق ملقب به ابوصقار و معروف به جگرخوار خبر دادند. ابوصقار اواخر سال 2013 در یک نوار ویدئویی در حال خوردن جگر یک سرباز ارتش سوریه، ظاهر شده بود.
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1395

تکفیری جگرخوار به هلاکت رسید

یکی از سرکردگان خطرناک گروه های تروریستی تکفیری ملقب به جگرخوار در شمال سوریه به هلاکت رسید.

منابع وابسته به گروه های مخالف از کشته شدن خالد الحمد فرمانده گروه تروریستی موسوم به کتیبه الفاروق ملقب به ابوصقار و معروف به جگرخوار خبر دادند. وی هنگام بازگشت از جنگ در حومه ادلب در شمال سوریه در کمینی که افراد مسلح رقیب برای وی ایجاد کرده بودند، گرفتار و کشته شد.

خالد ملقب به ابوصقار اواخر سال 2013 در یک نوار ویدئویی در حال خوردن جگر یک سرباز ارتش سوریه، ظاهر شده بود.

ابوصقار در آن زمان گفته بود از این کار زشت و غیرانسانی یعنی خوردن جگر سرباز ارتش سوریه پشیمان نیست و یک نوار ویدئویی دیگر هم دارد که در حال مثله کردن پیکر یک سرباز ارتش است، این اقدامات وحشیانه با محکومیت سازمان های حقوق بشری روبرو شد و شوک بزرگی به تاریخ بحران سوریه وارد کرد.

مرکز معارض سوری اعلام کرد:یک گروه مسلح، خالد الحمد سرکرده نظامی جبهه النصره را در منطقه ای در جاده حارم به سلقین در حومه ادلب از پای درآورد.

یک رسانه معارض سوری نوشت:ابوصقار در کمینی بین شهرک های سلقین و حارم در حومه ادلب و هنگام بازگشت از جبهه جنگ در حومه لاذقیه، کشته شد.

ابوصقار از ساکنان محله باباعمرو شهر حمص و از موسسان گروه تروریستی موسوم به کتیبه الفاروق اولین گردان های باند موسوم به الجیش الحر بود که پس از آن به شمال سوریه رفت و به جبهه تروریستی النصره شاخه القاعده پیوست.

 

 

تروریست جگرخوار

هلاکت ابوصقار داعشی جگرخوار در سوریه + عکس

هلاکت ابوصقار داعشی جگرخوار در سوریه + عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از تسنیم/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف