نمناک ورزشگوناگون دو داعشی در هواپیمای بهداد سلیمی!
بهداد سلیمی ، داعش
دو عضو گروه داعش در پرواز سائوبولو که همسفر بهداد سلیمی بودند پس از فرود هواپیما در فرودگاه سائوپائولو برزیل توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 20 مرداد 1395

نجات بهداد سلیمی از چنگ داعشی ها

نماینده دسته فوق سنگین وزنه برداری ایران وارد شهر محل برگزاری المپیک شد.

پروازی که گروه سوم تیم ملی وزنه برداری را به سائو رساند دو میهمان ویژه داشت که به محض فرود در فرودگاه طی ١ عملیات پلیسی و امنیتی دستگیر و بازداشت شدند.2 عضو گروهک داعش که همپرواز باتیم وزنه برداری ایران بودند توسط پلیس برزیل دستگیرشدند

بهداد سلیمی

بهداد سلیمی و داعشی ها در پرواز سائوبولو

دو فرد مشکوک به عضویت در گروه داعش دقایقی پس از فرود پرواز حامل تیم ملی وزنه برداری کشورمان با حضور پلیس امنیت و نیروهای گارد ویژه پلیس دستگیر و بازداشت شدند.

بهداد سلیمی که هم اینک در فرودگاه سائوپائولو حضور دارد در این خصوص گفت:به محض اینکه درهای هواپیما باز شد تعداد زیادی نیروی امنیتی و ویژه وارد هواپیما شدند و دو فرد مشکوک به عضویت در گروه داعش را دستگیر کردند.

وی ادامه داد:هر دو نفر با شکل و شمایل اعضای این گروه (ریش های بلند و دشداشه) در پرواز حضور داشتند که پلیس به هر دو دستبند زد و منتقلشان کرد.

سلیمی با تشریح لحظات دلهره آوری که هنوز ادامه دارد اظهار داشت:همه ترسیده بودند، هر آن منتظر بودیم صدای انفجاری بلند شود و هواپیما منفجر شود. خیلی وضع بدی بود که خدا رو شکر به خیر گذشت.

بهداد سلیمی ، دو داعشی همسفر بهداد سلیمی

دو داعشی در هواپیمای بهداد سلیمی!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 19
برگرفته از مشرق -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 17 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف