نمناک اخبارسیاست داعش با دختران آواره چه می کند؟ + عکس
داعش ، جنایات داعش
داعش خانواده های آوارگان شهر حلب را مجبور به دادن دخترها و پسرانشان به گروه تروریستی داعش کرده است تا دختران را در اختیار تروریست ها و پسران را برای جنگ آماده کنند.
تاریخ انتشار : 24 دی 1393

گروه تروریستی داعش که جز منافع خود چیز دیگری را در نظر نمی گیرد حتی به دخت و پسران اواره هم رحم نمی کند و خانواده های انها را مجبور به دادن انها به گروه داعش نموده است.گفتنی است این گروه همچنین برای اعمال فشار بر آوارگان مانع رسیدن مواد غذائی و داروئی به آنها می شود.

طبق گزارش "اورینت نیوز" ()، داعش بیش از یک سال است که از رسیدن کمک های لازم به آوارگان در مناطق تحت تصرف خود ممانعت می کند. اکثر خانواده های آواره به همین دلیل با مشکل تأمین نیازهای ضروری خود مواجه هستند.

گروه تروریستی داعش این اقدام خود را اینگونه توجیه می کند که این کمک ها باعث تنبلی و بیکاری و مصرف گرائی آوارگان می شود.

احتیاج خانواده های آواره به سوخت برای گرم کردن خود در این فصل سرما، جوانان و نوجوانان این خانواده ها را مجبور به پیوستن به صفوف داعش کرده است. داعش که بیش از 60 درصد چاه های نفتی سوریه را تصرف کرده است،  سوخت رایگان در اختیار نیروهایش قرار می دهد.

داعش با دختران و پسران آواره چه می کند

کوشش و تلاش عمده داعش جذب نوجوانان است زیرا نوجوانان بیش از دیگران تحت تأثیر قرار می گیرند و افکار آنها را می پذیرند. این گروه تروریستی معمولاً از نوجوانان برای اجرای حملات انتحاری استفاده می کند.

باید گفت بیش از 600 خانواده در 10 اردوگاهِ واقع در مناطق "مسکنه" و" دیر حافر" در حومۀ شمالی و شرقی شهر حلب زندگی می کنند، اردوگاه هایی که هیچ امکاناتی ندارند.

گروه تروریستی داعش همچنین از یک سال پیش ورود امدادگران را به مناطق تحت تصرف خود ممنوع کرده است و  آنها را تهدید به بازداشت و قتل کرده است.

 داعش از اوایل سال 2014 تاکنون،  تعدادی از امدادگران را به دلیل کمک کردن به آوارگان ربوده و به قتل رسانده است؛ این گروه تروریستی روز 26 دسامبر 2014 با حمله به ساختمان مرکز امدادرسانی "من سوری هستم" 8 عضو این مرکز را ربود و هفته گذشته آنها را به قتل رساند. 

داعش با دختران آواره چه می کند؟ + عکس

داعش با دختران آواره چه می کند؟ + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 254
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 221 33
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف