داعش ترامپ

تهدید دوباره ترامپ توسط داعش! + عکس

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1397کد مطلب : 67163زمان مطالعه : 2 دقیقه
داعش ترامپ را بار دیگر تهدید کرد ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در یک پوستر اسیر گروهک تروریستی داعش شده و در انتظار مرگش نشسته .

تهدید جدید ترامپ توسط نیروهای داعش

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا توسط داعش تهدید شد ، تهدیدی که با عکسی فتوشاپ شده و پیامی از جنس پیام های قبلی در فضای مجازی منتشر شد. همانطور که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید پوستر تبلیغاتی داعش برای تهدید ترامپ جزئیاتی جدید دارد.

در این پوستر ترامپ با لباس نارنجی رنگی که داعش برتن قربانیانش می کرد روی زانو نشسته است و مشابه تصاویر قبلی یکی از نیروهای نقاب پوش گروهک تروریستی داعش هم پشت سرش ایستاده و چاقو بدست منتظر اجرای حکم است .

داعش با انتشار این تصویر و پیام " به زودی در کشور شما " اعلام کرده است که هدف آنها کشورهای غربی است .

داعش ترامپ

پوستر تبلغیاتی داعش برای تهدید دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا

ماه دسامبر 2017 بود که داعش با انتشار پوستری در سبک مشابه دونالد ترامپ و نتانیاهو را کنار هم قرار داد و تهدید کرد ، در این پوستر ترامپ و نتانیاهو لباس های نارنجی رنگی را که اسیران داعش بر تن می کردند را به تن دارند و در مقابل یکی از عناصر گروهک تروریستی داعش زانو زده اند و در پشت سرشان هم تصویر مسجدالاقصی دیده می شود.

داعش ترامپ

پیام تهدید نتانیاهو و ترامپ توسط داعش

داعش با انتشار این پوستر تبلیغاتی نوشت:یهودیان و پرستش کنندگان صلیب. ما سوگند می خوریم که گردن شما را می شکنیم و خونتان را در حیاط مسجدالاقصی یا هر جای دیگر می ریزیم. ما این کار را می کنیم.

بر هیچکس پوشیده نیست که گروهک تروریستی داعش ساخته شده توسط رژیم صهیونیستی و آمریکا با پول آل سعود است و اکنون پس از شکست های پی در پی این گروه تروریستی آنها در تقلا برای ماندن در صحنه هستند.

داعش ددونالد ترامپ و نتانیاهو را تهدید به مرگ کرد

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش خبری نمناک /ن
نظرات
وبگردی