نمناک اخبارسیاست داعش در فلوجه نابود شد
داعش در فلوجه ، فلوجه
هیچ کس نمی تواند اعدام وحشیانه زنان را در فلوجه عراق توسط تکفیری ها فراموش کند ، حالا پس از گذشت مدتها از آن اقدامات وحشیانه داعش در فلوجه نابود شد.
تاریخ انتشار : 5 خرداد 1395

داعش در فلوجه فروپاشید

 نخست وزیر عراق از فروپاشی تروریست های داعش در فلوجه خبر داد و نزدیکی زمان بازگشت مردم و اهالی روستاهای این منطقه را اعلام کرد.

السومریه نیوز نوشت ، حیدر العبادی نخست وزیر عراق ضمن ابراز اطمینان نسبت به پیروزی قریب الوقوع علیه گروه تروریستی داعش در فلوجه تاکید کرد که داعش در این شهرستان فروپاشیده است.

وی طی سخنانی در نشست هیئت دولت عراق که روز گذشته برگزار شد، گفت:دشمن در فلوجه فروپاشیده است و نیروهای قهرمان ما به زودی پیروزی را در این شهر محقق خواهند کرد.

نخست وزیر عراق با تاکید بر ضرورت حفظ جان غیر نظامیان در فلوجه اذعان داشت که همه اقدامات لازم به منظور جلوگیری از آسیب دیدن غیر نظامیان در فلوجه صورت گرفته است و دولت به اوضاع انسانی توجه ویژه ای دارد و تا حد امکان هم باید از زیرساختهای فلوجه محافظت شود.

«حیدر العبادی» نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق، بامداد روز دوشنبه طی سخنانی، آغاز عملیات آزادسازی شهر فلوجه در استان الانبار از اشغال گروه تروریستی داعش را اعلام کرد.

وی با بیان اینکه پرچم عراق بر فراز فلوجه برافراشته خواهد شد، افزود:فلوجه همچون صدها روستا، شهر و شهرک به اهالی آن بازخواهد گشت و از ظلم، ستم و خیانت داعش آزاد خواهد شد.

نخست وزیر عراق گفت:فلوجه را طی چند روز آزاد خواهیم کرد و آزادی این شهرستان هدیه ای برای همه عراقی ها است.

نیروهای امنیتی و داوطلب مردمی عراق از ابتدای عملیات آزادسازی فلوجه تاکنون، چندین منطقه و روستا را از چنگال تروریستهای داعشی آزاد کرده اند.

داعش در فلوجه نابود شد

داعش در فلوجه نابود شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف