نمناک اخبارحوادث جزئیات دستگیری دو تروریست “داعش” در همدان
داعش ، داعش در ایران
دو تروریست مرتبط با گروهک تروریستی تکفیری “داعش” در همدان دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 2 خرداد 1395
بازدید : 16,529 نفر

دستگیری دو تروریست داعش

ابطحی مدیرکل اطلاعات استان همدان از دستگیری دو ایرانی مرتبط با داعش خبر داد و گفت:اداره اطلاعات استان در دو مرحله موفق شد دو تن از تروریست ها را که از اتباع ایرانی بودند، شناسایی و در محدوده استان دستگیر کند.


ابطحی با اشاره به اینکه همدان در مسیر استان های مرزی و مرکز کشور قرار دارد، تصریح کرد:با وجود اینکه استان همدان همجوار استان های مرزی است اما در سایه خدمت نیروهای امنیتی و عزیزان در اداره اطلاعات از بهترین امنیت برخورداریم.

مدیرکل اطلاعات استان همدان با بیان اینکه اولین و مهمترین چالش های امنیتی استان وجود سرویس های اطلاعاتی است، گفت:این سرویس ها با چهار رویکرد جمع آوری اطلاعاتی، تأثیرگذاری بر تصمیمات و تصمیم گیران استان، ایجاد نارضایتی اجتماعی و ایجاد خرابکاری صنعتی فعالیت می کنند که البته آخرین رویکرد کمتر در استان دیده می شود.

مدیرکل اطلاعات استان همدان جاسوسی تلفنی منافقین را از دیگر چالش های امنیتی استان برشمرد و افزود:سومین تهدید و چالش در فضای مجازی است البته اعتقاد ما بر این است که فضای مجازی نیز به نوعی واقعی است که تهدیداتی را به استان وارد می کند.

ابطحی همچنین از متلاشی کردن باند مسیحیت صهیونیستی در همدان خبر داد و گفت:به دنبال فعالیت های مسیحیت تبشیری صهیونیستی در استان در یک یا دو سال اخیر، افرادی اقدام به راه اندازی کلیساهای خانگی کرده بودند که شناسایی و دستگیر شدند.

وی تأکید کرد:اسکان گردشگران خارجی در منازل مسکونی به شدت ممنوع است و مردم باید از این موضوع آگاهی داشته باشند.

مدیرکل اطلاعات استان همدان با بیان اینکه شهروندان نباید مسائلی را که مستند و مورد تأیید نیست بپذیرند، گفت:مردم هرآنچه در خصوص تخلفات و ظهور و بروز افراد ضد انقلاب ومخل امنیت در فضای حقیقی و مجازی را مشاهده می کنند، با تلفن 113 اطلاع دهند.

جزئیات دستگیری دو تروریست داعش در همدان

جزئیات دستگیری دو تروریست “داعش” در همدان
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 38
برگرفته از شبکه خبر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 35 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف