نمناک اخبارحوادث عکس های حمله تروریستی داعش به پاریس
داعش در پاریس ، بمب گذاری داعش
حمله تروریستی داعش در پاریس یکی از تلخ ترین شبهای فوتبال اروپا را رقم زد. تصاویری که ورزشگاه پرهمهمه و ترس تماشاچیان را به تصویر می کشد نشان از بهت مردم فرانسه از این حمله بود.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1394

وحشت تماشاگران فوتبال فرانسه بعد از حمله تروریستی داعش در پاریس

حمله تروریستی داعش در پاریس یکی از تلخ ترین شبهای تاریخ فوتبال اروپا را رقم زد. مسابقه ی دوستانه ای که با بهت تماشاچیان و مردم فرانسه در پاریس همراه شد.

در حین برگزاری این مسابقه دوستانه، ورزش دوستان حاضر در استادیوم صدای مهیب یک انفجار را شنیدند اما هرگز تصور نمی کردند که همزمان با این صدا حدود 145 نفر از هموطنانشان را از دست داده باشند.

دقیقا در زمانی که این مسابقه برگزار می شد تعدادی حملات تروریستی در گوشه و کنار شهر پاریس و بعضا در نزدیکی این استادیوم انجام شد. بعد از پایان مسابقه با برتری 2 - 0 فرانسوی ها، پلیس مردم را به میانه میدان راهنمایی کرد تا امنیت را به طور دقیق تری برقرار کند.

بعد از پایان مسابقه بازیکنان و کادر فنی دو تیم ابراز همدردی شدید با خانواده درگذشتگان کرده اند و همچنین اعلام داشتند از این وضعیت به وجود آمده بسیار متاسف هستند.

تصاویر مردم وحشت زده حاضر در ورزشگاه بعد از حمله تروریستی داعش در پاریس 

حمله داعش به پاریس

بهت مردم از حمله داعش به پاریس

 حمله داعش به پاریس

حمله داعش به پاریس

حمله داعش به پاریس

حمله داعش به پاریس

حمله داعش به پاریس

حمله داعش به پاریس

عکس های حمله تروریستی داعش به پاریس

عکس های حمله تروریستی داعش به پاریس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از خبرآنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف