نمناک اخبارسیاست هلاکت 3 عضو داعش در کرمانشاه توسط نوپو
داعش در کرمانشاه ، یگان ویژه ناجا
فرمانده یگان ویژه ناجا از شناسایی و هلاکت 3 عضو داعش در کرمانشاه خبر داد. وی علاوه بر خبر انهدام تیم تروریستی در این منطقه از ماموریت های موفق در زمینه گروگان گیری گفت.
تاریخ انتشار : 20 دی 1395

انهدام تیم تروریستی داعش در کرمانشاه

فرمانده یگان ویژه ناجا با بیان اینکه این یگان در یک مورد با تیم داعش که به کرمانشاه نفوذ کرده بود، مقابله و هر 3 نفر این تیم کشته شدند، گفت:در سال جاری نزدیک به 7 مورد گروگان گیری رخ داده است که همگی با حضور نوپو به سرانجام رسید.

سردار حسن کرمی در نشست خبری با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز در مراسم دانش آموختگی در مرکز آموزش علمی و تخصصی شهید کچویی برگزار شد، با اشاره به اینکه یگان ویژه نیروی انتظامی یکی از واحدهای آماده احتیاط کشور است اظهار داشت:این یگان در ماموریت های مهم کشوری، سایر پلیس ها را تقویت کرده و آنها را آماده انجام ماموریت می کند.

فرمانده یگان ویژه ناجا با بیان اینکه ما در برنامه های سالانه خود ارتقا توان یگانها را مدنظر داریم، افزود:این ارتقا از طریق آموزش و سازماندهی و به کارگیری تجهیزات متناسب با ماموریت ها انجام می شود.

 وی با اشاره به اینکه یگان ویژه ناجا در ماموریت های کشوری سازماندهی نیروهای پلیس را به عهده دارد، بیان کرد:ما در قالب قرارگاه ظفر آموزش و سازماندهی و تجهیز سایر پلیس ها را انجام می دهیم.

کرمی با بیان اینکه یگان ویژه ناجا اشراف اطلاعاتی نسبت به حوادث و اتفاقات داشته و مورد پایش قرار می دهد، اضافه کرد:یگان ویژه پشتیبانی از نیروی پلیس در انتخابات را انجام می دهد.

 وی با اشاره به اینکه امنیت روانی ماموران یگان ویژه ناجا در آموزش در نظر گرفته می شود، اظهار داشت:یگان ویژه ناجا با توجه به نوع ماموریت خود مانند حضور در در ورزشگاهها و اربعین انجام وظیفه می کند.

 کرمی با بیان اینکه یگان ویژه ناجا در بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و آتش سوزی جنگلها حضور دارد، ادامه داد:یگان ویژه در ماموریت هایی نظیر رهایی گروگان، از حضور روانشناسان استفاده می کند.

 فرمانده یگان ویژه ناجا با اشاره به اینکه در طول چند سال اخیر و در حال حاضر کشور در شرایط امنیت خوبی به سر می برد، بیان کرد:ماموریت اصلی یگان ویژه مقابله با اغتشاشات، رهایی گروگان و گروه های تروریستی است.

 وی با بیان اینکه یگان ویژه ناجا در یک مورد با تیم داعش که به کرمانشاه نفوذ کرده بود، مقابله کرده و هر 3 نفر این تیم کشته شده اند، افزود:در سال جاری نزدیک به 7 مورد گروگان گیری رخ داده است که هیچ کدام سیاسی و امنیتی نبوده اند.

 کرمی با اشاره به اینکه این گروگانگیریها به سبب اختلاف حساب یا حضور سارقین بوده است که با حضور یگان ویژه ناجا منجر به آزادی گروگانها شده است، عنوان کرد:در این موارد واحد نوپو توانست با مذاکره مشکل را حل یا اگر نشد در نهایت با عملیات به سرانجام رسانده است.

هلاکت 3 عضو داعش در کرمانشاه توسط نوپو

هلاکت 3 عضو داعش در کرمانشاه توسط نوپو
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف