نمناک اخبارسیاست تکذیب حضور داعش در گرمسار
داعش ، داعش در گرمسار
خبر دستگیری دوباره عوامل داعش در استان سمنان از سوی مشاور و مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری سمنان تکذیب شد.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1395

حضور داعش در سمنان تکذیب شد

معینی دانشمندی در خصوص انتشار شایعه کشف مواد منفجره از عوامل داعش در شهرستان گرمسار اظهار کرد:این خبر مربوط چندین ماه پیش است که اخیرا در جلسه ای بدون اشاره به زمان آن مطرح شده بوده ولیکن در شبکه های مجازی به صورت شایعه و به دروغ بعنوان کشف مواد منفجره و دستگیری مجدد عوامل داعش در شهرستان گرمسار مطرح شده است.

مشاور استاندار بر لزوم اخذ خبر از منابع موثق و مسئول تاکید کرد و افزود:از اصحاب رسانه و مطبوعات انتظار است به ویژه در مورد صحت خبر، تدقیق بیشتر و بررسی لازم جهت تصدیق خبر را انجام دهند و در انتشار اخبار دروغ و شایعاتی که باعث ایجاد حساسیت و لطمه به امنیت روانی مردم عزیزو هم میهنانمان می شود، دقت کنند.

معینی دانشمندی تصریح کرد:استان سمنان یکی از امن ترین استان های کشور است و سربازان گمنام امام زمان(عج)اجازه عرض اندام به دشمنان را نخواهند داد.

تکذیب حضور داعش در گرمسار

تکذیب حضور داعش در گرمسار
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف