داعش زنان

داعش دست به دامن زنان شد

تاریخ انتشار : 15 مهر 1396کد مطلب : 57648زمان مطالعه : 2 دقیقه
این روزها داعش زنان را با لحنی کاملا متفاوت با آنچه قبلا خطاب می کرده می خواند ، زنان که روزی برای داعش نقش قربانی و ابزار داشتند حالا برای تکفیری ها که در آستانه فروپاشی هستند مهم شده اند.

داعش از زنان خواست تا برای جنگ آماده شوند

براساس خبری که در the sun منتشر شد گروهک تروریستی داعش به دلیل کمبود نیرو در آستانه فروپاشی قرار گرفته است اما تمام سعی خود را برای حفظ جایگاه نابود شده اش می کند.

خبر نابودی شمار زیادی از اعضای داعش چنان سردمداران تکفیری ها را شوکه کرده است که برای جنگ تصمیم به استفاده از زنان گرفته اند. گروه تروریستی تکفیری موسوم به دولت اسلامی (داعش) از زنان دعوت کرده است تا به هواداری از این گروه به جبهه های جنگ ملحق شوند.

داعش زنان

داعش زنان را برای جنگ نیاز دارد

در تازه ترین اطلاعیه این گروه در هفته نامه "داعش آنلاین" نوشته شده است که وظیفه واجب و ضروری زنان حمایت از این گروه "درتمام سطوح عملیات جنگی" است. به واسطه ی این تصمیم زنان برای حضور در خط مقدم و مرزهای تحت فشار توسط نیروهای ضد تروریستی آماده می شوند. فاش شدن اسرار داخلی داعش در سایت دیلی استار خبردیگری بود که وضعیت نامناسب تروریست ها را برملا کرد ، در گزارش این وب سایت آمده است که حدود 40 زن طبق دستور مجبور به بستن جلیقه های انتحاری هستند و برای همین تحت آموزش قرار گرفته اند.

در تازه ترین اخبار وضعیت برای زنان سخت تر توصیف می شود چرا که آنها باید مستقیما و تن به تن با ضد تروریست ها بجنگند چرا که داعش با کمبود نیرو مواجه است. این اطلاعیه نشان می دهد که داعش با کمبود نیرو به دلیل تلفات شدید روبروست چرا که داعش اخیرا در جبهه های جنگ در عراق و سوریه شکست های سنگینی داشته است.

داعش در آستانه فروپاشی دست به دامن زنان شد

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : بخش خبری نمناک /ن
برچسب :
نظرات
وبگردی