نمناک اخبارسیاست “داعش” نیویورک را تهدید به عملیات تروریستی کرد + تصاویر
داعش ، حمله داعش به نیویورک
“داعش” با انتشار ویدیوی عناصر انتحاری خود که در میدان های پرترافیک شهر نیویورک با کمربندهای انفجاری خود، قدم می زنند، این شهر را تهدید به انجام عملیات تروریستی کرد.
تاریخ انتشار : 28 آبان 1394

تهدید نیویورک توسط داعش

به نقل از دیلی میل، داعش به تازگی، فیلمی را منتشر کرده است که در آن عناصر انتحاری این گروه تروریستی را در حال قدم زدن در میدان های «تایمز» و «هرالد» محله پرجمعیت «منهتن» شهر نیویورک نشان می دهد. این ویدیو تنها چند روز پس از تهدید شهر واشینگتن از سوی این گروه تروریستی، منتشر می شود. نکته جالب اینجاست که موسیقی متن این ویدیو، یک قطعه فرانسوی است (اشاره به حملات خونین تروریستی جمعه شب در پاریس).


این فیلم همچنین تاکسی های زرد این شهر و جمعیت انبوه در دو میدان پرترافیک «تایمز» و «هرالد» را به تصویر می کشد. در سکانس بعدی این فیلم 6 دقیقه ای، یکی از عناصر انتحاری داعش را می بینیم که در حال بستن کمربند انفجاری به دور کمر خود است. وی سپس جلیقه چرمی خود را به تن می کند و وارد جمعیت انبوه حاضر در میدان تایمز - یکی ازمناطق پرترافیک شهر نیویورک - می شود. صحنه بعدی این عنصر انتحاری را در آستانه کشیدن ضامن انفجاری بمب دور کمر خود، نشان می دهد.

عملیات انتحاری داعش

عملیات انتحاری داعش

 

عملیات انتحاری داعش

عملیات انتحاری داعش
 
 
عملیات انتحاری داعش

 

عملیات انتحاری داعش

 

عملیات انتحاری داعش


«اداره پلیس نیویورک» (اِن وای پی دی) پس از انتشار این فیلم تهدیدآمیز، بیانیه ای صادر کرد مبنی بر اینکه نیروهای پلیس پیش تر از وجود چنین ویدیویی مطلع بودند و هیچ خطر مستقیمی شهر نیویرک را تهدید نمی کند. «استفان دیویس،» معاون کمیساریای «اداره پلیس نیویورک» دیروز (چهارشنبه) از تشدید اقدامات امنیتی در این شهر خبر داد و افزود:«بخش هایی از این ویدیو قدیمی است و نشان می دهد نیویورک همچنان یکی از اهداف اصلی اقدامات تروریستی است.»

بخش زیادی از این فیلم 6 دقیقه ای به پاریس و سخنان «فرانسوا اولاند،» رئیس جمهور فرانسه، پس از حملات مرگبار بی سابقه پاریس، اختصاص دارد. دیلی میل در ادامه می نویسد قسمت های مربوط به نیویورک، بخش هایی از ویدویی است که گروه تروریستی داعش ماه آوریل (فروردین ماه) منتشر کرده بود.

«اندرو کومو،» فرماندار ایالت «نیویورک،» نیز در واکنش به انتشار این فیلم، به شهروندان این ایالت اطمینان داد اقدامات امنیتی را تشدید خواهد کرد و اجازه نخواهد داد این گروه تروریستی تهدیدهای خود را عملی کند. وی همچنین مدعی شد هیچگونه خطر جدی شهر نیویورک را تهدید نمی کند.

داعش ، تهدید عملیات انتحاری داعش در نیویورک

“داعش” نیویورک را تهدید به عملیات تروریستی کرد + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / م
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف