نمناک اخبارسیاست داعش گوش 33 تن از اعضای فراری خود را برید
داعش ، گروه تروریستی داعش
گروه تروریستی داعش گوش 33 عضو خود که از میادین درگیری با نیروهای عراقی فرار کرده بودند بریده است.
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1396

داعش گوش 33 عضو خود را برید

یک منبع امنیتی در استان نینوا اعلام کرد که گروه تروریستی داعش گوش 33 عضوش را که به جرم فرار از میادین درگیری با نیروهای عراقی، برید.

 این منبع که خواست نامش فاش نشود، در گفتگو با شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق با اشاره به این اقدام داعش اظهار داشت:داعش این افراد را در زندان های خود در غرب موصل حبس کرده بود.
داعش

داعش گوش اعضای فراری خود را برید

 منبع مذکور با اشاره به اینکه داعش این کار را در یکی از بیمارستان های نینوا انجام داد، گفت:فرماندهان این گروه افراطی پیش از این تهدید کرده بودند که اگر کسی برای بار دوم از میدان های درگیری فرار کند، گوش هایش را خواهند برید.
 
منبع یادشده افزود:این شیوه داعش برای مجازات نیروهای متخلفش جدید است و احتمالا داعش با توجه به کاهش نیروهایش و پیشروی ارتش عراق، به جای اعدام متخلفان را به این شکل مجازات و سعی در ایجاد فضای رعب و وحشت می کند.
 
این منبع ادامه داد:داعش با مشکلاتی از جمله کاهش تعداد نیروهایش و فرار بسیاری از آنها به دنبال محاصره کامل غرب موصل توسط نیروهای عراقی و احتمال آزادی این بخش از شهر در آینده ای نزدیک مواجه است.

داعش گوش 33 تن از اعضای فراری خود را برید

داعش گوش 33 تن از اعضای فراری خود را برید
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 20
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 17 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف