نمناک اخبارسیاست پیره زنی که روی داعش را کم کرد + تصاویر
داعش ، سوریه
داعش با پیره زن سوریه ای روبرو شد که با حرفهایش آنها را به چالش کشید. پیره زن با نزدیک شدن به خودروی تروریست های داعش آنان را با الفاظ زشت اما لایق داعشی ها خطاب کرد.
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1393
بازدید : 33,298 نفر

 داعش گروه تروریستی که با خصوصیات غیر انسانی که دارد در برابر هیچ رفتاری سکوت نمی کند اما این بار نتوانست در برابر حرفهای یک پیره زن سوری عکس العملی نشان دهد چرا که حقیقت تلخ است اما در نهایت حقیقت است!

 داعش

کاربران در شبکه های اجتماعی ویدئویی از یک پیرزن سوری را منتشر کردند که در گفت و گو با تروریست های گروه داعش، آنها را به چالش می کشد.

 این پیرزن با نزدیک شدن به خودروی تروریست های داعش آنان را شیطان های "ملعون "نامید که وجهه اسلام و مسلمین را مخدوش ساخته اند.

 پیرزن سوری با ذکر آیه های قرآن کریم، از این تروریست ها می خواهد که به سوی خداوند بازگردند.

 داعش

وی بی وقفه تروریست های داعش را به خاطر اعمالشان سرزنش می کند و یکبار هم آنها با "الاغ" توصیف می کند.

 این پیرزن سوری یکسره عناصر تروریستی داعش را ملامت می کند و محل را ترک نمی کند تا اینکه خود داعشی ها با خود از محل دور می شوند.

 این نوار ویدئویی با استقبال گسترده کاربران در شبکه اجتماعی فیسبوک به خاطر شجاعت بی نظیر این پیرزن در برابر تروریسم داعش مواجه شده است.

پیره زنی که روی داعش را کم کرد + تصاویر

پیره زنی که روی داعش را کم کرد + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 693
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 669 24
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف