نمناک اخبارحوادث جنایت داماد برای ساکت کردن مادر زن
داماد مادرزن ، قتل
داماد به بهانه بیماری همسرش مادرزن را به سمت خانه اش برد اما دیگر خبری از زن میانسال نشد . شکایت و تحقیقات پرده از اتهامات دیگر مرد جوان برداشت.
تاریخ انتشار : 12 آبان 1395
بازدید : 6,013 نفر

افشای جنایت داماد بعد از قتل مادرزن

26 خرداد امسال، مرد میانسالی با مراجعه به پلیس گرگان همزمان با تسلیم شکایتی از ناپدید شدن مرموز همسر 48 ساله اش خبر داد.

او به افسر پرونده اش گفت:«دو روز قبل حدود ساعت 10 صبح دامادم به خانه ما آمد و با این بهانه که همسرش بیماراست، از همسرم فرنگیس خواست تا با او به خانه شان برود. اوهم بلافاصله سوار بر موتورسیکلت دامادم شد و رفتند. اما دیگر از همسرم خبری نشد و نمی دانم چه اتفاقی برایش رخ داده است.دامادمان نیزازسرنوشت همسرم ابرازبی اطلاعی می کند.»

به دنبال این شکایت و با دستور بازپرس جنایی شهرستان گرگان، رسیدگی به این پرونده در دستور کارپلیس جنایی قرار گرفت.آنها در نخستین گام، به بازجویی از داماد 23 ساله پرداختند. اما مرد جوان درکمال خونسردی مدعی شد همان روز، مادرزنش را به خانه شان برگردانده و دیگر از او خبری ندارد.

درحالی که با ناپدید شدن زن میانسال فرضیه های زیادی مطرح شده بود تحقیقات کارآگاهان درچند شاخه پیگیری شد تا اینکه سرنخ هایی به دست آمد که نشان می داد شهرام در ناپدید شدن مادرزنش نقش دارد. از سوی دیگرمأموران دریافتند شهرام، مرد شروری است که چندین سابقه سرقت نیز دارد.بنابراین دستور بازداشتش صادر شد اما کارآگاهان دریافتند او چند روز بعد از ناپدیدشدن مرموز مادرزنش از خانه رفته است. با این حال کارآگاهان جنایی استان گلستان که مطمئن شده بودند راز افشای این معما درسینه داماد فراری است ،ردیابی برای دستگیری اش را آغاز کردند تا اینکه سرانجام او را به دام انداختند.

متهم که پس از دستگیری چاره ای جز بیان حقیقت نداشت لب به اعتراف گشود و راز قتل مادرزنش را برملا کرد.«مدتی بود که با مادرزنم اختلاف مالی و خانوادگی داشتیم، اما سعی می کردم به خاطر همسرم او را تحمل کنم. البته سابقه کیفری سرقت دارم و چند وقتی بود که پنهانی و دورازچشم همسرم گرفتار کارهای خلاف شده بودم. چند روز قبل از جنایت متوجه شدم مادرزنم از ماجرای سرقت هایم با خبر شده است. بعدهم به خاطر ترس از اینکه مبادا مرا به خاطر کینه و اختلاف هایمان لو دهد، تصمیم به قتلش گرفتم. روزحادثه هم طبق نقشه او را ازخانه ام سوار موتورسیکلت کرده وپس ازرسیدن به جنگل با چاقو به جانش افتادم.» و...

سرهنگ مجتبی مروتی، رئیس پلیس آگاهی استان گلستان دراین باره گفت:به دنبال اعتراف های هولناک عامل جنایت، بلافاصله کارآگاهان جنایی به همراه بازپرس پرونده راهی محل حادثه شدندو بقایای جسد زن میانسال را در دل جنگل یافتند.این درحالی بود که متأسفانه جسد طی حدود پنج ماه متلاشی شده وبخش قابل توجهی ازآن توسط حیوانات وحشی خورده شده بود.

جنایت داماد برای ساکت کردن مادر زن

جنایت داماد برای ساکت کردن مادر زن
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف