نمناک اخبارحوادث قهر زن جوان و درگیری مرگیار داماد و برادر زن
داماد و برادر زن ، کشتن برادر زن توسط داماد
داماد و برادر زن در کوچه دادگستری به هم رسیدند و حادثه ای تلخ برای تلافی شدن قهر زن جوان بین آن دو رخ داد.
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395

داماد و برادر زن بعد از قهر زن جوان درگیر شدند

حدود ساعت 9 صبح صدای شلیک گلوله در کوچه دادگستری شهرستان بابل همه را شوک زده کرد.همان موقع عده زیادی از مردمی که با شنیدن صدای گلوله بشدت متعجب ونگران شده بودند با عجله خود را به محل حادثه رساندند که ناگهان با پیکر بی جان مردجوانی روبه روشدند که گلوله ای به سرش اصابت کرده بود.مردم حاضر، در چند متری محل حادثه مرد دیگری را دیدند که شوک زده وپریشان حال کناری ایستاده بود ویک اسلحه شکاری هم در دست داشت.پس از تماس مردم با پلیس، بلافاصله مأموران نیروی انتظامی در جریان ماجرا قرار گرفتند. 

داماد و برادر زن

ماجرای دعوای خونین داماد و برادر زن در بابل

 شلیک گلوله و حادثه مرگبار داماد و برادر زن

دقایقی بعد وقتی آنها خود را به محل حادثه رساندند متوجه شدند که فرد مجروح در همان نخستین لحظات وقوع حادثه بر اثر جراحات ناشی ازاصابت گلوله به کام مرگ فرو رفته است. بدین ترتیب مردی که سلاح در دست داشت وبشدت هم می گریست ازسوی پلیس بازداشت شد وبرای انجام تحقیقات به کلانتری انتقال یافت.

سرهنگ جعفری، رئیس پلیس بابل که بلافاصله نظارت بر پرونده را برعهده گرفته بود دراین باره گفت:عامل شلیک مرگبار مرد 40سالــــه ای به نام حسین علی است که 18 سال قبل با خواهر قربانی 36 ساله که ابراهیم نام داشت ازدواج کرده ودوفرزند دارد.دربررسی ها مشخص شد از مدتی قبل اختلافاتی بین عامل قتل وهمسرش به وجود آمده بود که زن به حالت قهر خانه را ترک کرده وبه خانه والدینش رفته بود.به این ترتیب دامنه اختلاف زناشویی به دوخانواده کشیده بود.

اعترافات مجرم پرونده درگیری داماد و برادر زن در بابل

ازسوی دیگر عامل قتل در بازجویی ها گفت:برادر زنم اجازه نمی داد همسرم سرخانه و زندگی مان برگردد که این اتفاق افتاد.بعد هم برای شکایت به دادسرا آمده بودم تا مشکل را حل کنم وهمسرم را به خانه برگرداندم که با برادرزنم روبه روشدم.بعد هم بین ما جرو بحث در گرفت و در نتیجه ازشدت عصبانیت اسلحه شکاری ام را از صندوق عقب خودروام در آورده وبه طرف برادر زنم نشانه رفتم.

متهم به قتل در بازجویی ها ادعا کرد که فقط قصد ترساندن برادرزنش را داشته اما ناگهان به طرف او شلیک شده است.با توجه به اظهارات مطرح شده ازسوی متهم، به دستور بازپرس دادسرای بابل تحقیقات درباره این جنایت آغاز شده وداماد به اتهام قتل در بازداشت بسر می برد.

قهر زن جوان و درگیری مرگیار داماد و برادر زن

قهر زن جوان و درگیری مرگیار داماد و برادر زن
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف