نمناک سرگرمیگوناگون به دام انداختن تمساح غول پیکر با 600 کیلو وزن + عکس
دام انداختن تمساح ، تمساح 60 ساله
در چند روز اخیر خبرهایی در رابطه با به دام افتادن تمساح بسیار بزرگ 60 ساله ای در فضای مجازی منتشر شد که بسیار جنجال آفرید.

به دام انداختن تمساح 60 ساله با 4.5 متر طول

روز گذشته خبرهایی حاکی از به دام انداختن یکی از بزرگترین تمساح ها و در عین حال پردردسر ترین آنها که 60 سال سن و 4.5 متر طول دارد در فضای مجازی به شدت خبرساز شد.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

شکارچیان تمساح، در روز گذشته با انتشار تعدادی تصویر از به دام انداختن یک تمساح که به مدت هشت سال در آب نمک زندگی می کرد،توانستند به شدت خبرساز شوند.این تمساح به طور وحشتناکی دارای وزن 600 کیلوگرمی با طول 4.5 متری می باشد که این آمار و ارقام در نوع خود بسیار شگفت انگیز می باشند.

به دام افتادن تمساح

به دام افتادن یکی از بزرگترین تمساح ها

تمساح بسیار بزرگ 60 ساله

گویی این تمساح بزرگ،به مدت 8 سال در نزدیکی رودخانه کاترین در یک منطقه که دارای آب نمک بود زندگی می کرد و به دلیل بزرگ و سنگین بودنش،شکارچیان قصد به دام انداختن آنرا نداشتند ،چرا که همانند ریسک و خطر بسیار بزرگی می باشد.طبق گفته آقای برک که یکی از شکارچیان این تمساح بود،تمساح به دام افتاده یکی از طویل ترین تمساح ها می باشد چرا که طویل ترین تمساح دارای طول 4.2 متری می باشد و با به ام افتادن این تمساح اینک رکورد تغییر یافته است.

تمساح بسیار بزرگ

تمساح بسیار بزرگ با 600 کیلوگرم وزن

وزن تمساح غول پیکر

همچنین یکی دیگر از شکارچیان این تمساح این چنین گفت:"زمانیکه این تمساح دارای طول و وزن این چنینی می باشد،یقینا حمله و به دام انداختن آن کار بسیار خطرناکی است که حتی گاها می تواند منجر به مرگ شود.با این وجود اینک این تمساح خطرناک ترین تمساح از نظر ما می باشد".

با این وجود،اینک این تمساح طویل با وزن 600 کیلوگرمی پس از هشت سال توانست به دام شکارچیان ماهر بیافتد.

به دام انداختن تمساح غول پیکر 60 ساله + تصاویر

به دام انداختن تمساح غول پیکر با 600 کیلو وزن + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف